"Bardzo dobry warsztat. Z usług korzystaliśmy już kilka razy (serwis opon, klimatyzacji, wymiana oleju, filtrów itp) i zawsze wykonane były rzetelnie, szybko i bez 'naciągania' na zbędne koszty. Uczciwy i profesjonalny mechanik. Polecam!",
Katarzyna_Ligota, Opel Astra GTC
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Mam problem z tylnimi hamulcami i doborem części do tego przejściowego rocznika . Na tylnej osi jest nakretka 36 mm a we wszystkich opisach jest nakretka 30mm . Czy to mozliwe ze przy wczesniejszej ingerencji w tylne hamulce ktoś zamienił nakrętki mocujące bęben hamulcowy na nakretkę 36mm ?...