"Piszę tą opinię aby ułatwić ludziom znalezienie dobrego warsztatu - bo do takich warsztat Pana Politowskiego należy. Usługi świadczone są tam na wysokim poziomie. Jakiś czas temu miałem stłuczkę w związku z czym wymagał zdecydowanej pomocy blacharsko - lakierniczej. W serwisie "Poli-Cars" zajęto się moim BMW należycie. W dodatku nie musiałem...",
Norbert Staniewicki
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Mam problem z tylnimi hamulcami i doborem części do tego przejściowego rocznika . Na tylnej osi jest nakretka 36 mm a we wszystkich opisach jest nakretka 30mm . Czy to mozliwe ze przy wczesniejszej ingerencji w tylne hamulce ktoś zamienił nakrętki mocujące bęben hamulcowy na nakretkę 36mm ?...