Auto- Warsztat Konopka Dominik Zabrzeż-Wietrznice przy Torze Kajakowym
"Szybko, tanio i profesjonalnie. Osobiście jestem bardzo zadowolony. Wszystko gotowe na czas, narzekać jeszcze nie miałem powodu i myślę, że mieć go nie będę, wiem, że oddaje samochód w dobre ręce :)",
Seba, Ford Fiesta ST
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Mam problem z tylnimi hamulcami i doborem części do tego przejściowego rocznika . Na tylnej osi jest nakretka 36 mm a we wszystkich opisach jest nakretka 30mm . Czy to mozliwe ze przy wczesniejszej ingerencji w tylne hamulce ktoś zamienił nakrętki mocujące bęben hamulcowy na nakretkę 36mm ?...