"Mały skromny warsztat,ale wszystko poszło sprawnie,i w założonym czasie,po zameldowania się na umówiona godzinę czekał Pan Leżaczek, uprzejmy,grzeczny,sprawnie wszystko wykonał w ciągu założonych 2 godzin z poślizgiem 15 minut na -jedna uwaga! dlatego w ocenie jakości jedna gwiazdka mniej a mianowicie - powinien siedzenia w naprawiony...",
Klient R, MB W 203
Wyjeżdżając z salonu nowym samochodem cieszymy się nie tylko z jego wyposażenia i komfortu jazdy, ale także z pięknie błyszczącego lakieru. Jeżeli chcemy, by zachował jak najdłużej swój wygląd,...
Pogoda w naszym kraju bywa zmienna, przez co często dochodzi do wypadków i kolizji na drodze. Czasem jednak twoje auto może ulec uszkodzeniu, mimo że nigdzie nim nie jechałeś. Jeśli nie garażujesz...