"Bardzo dobra diagnostyka ( szczegółowo i dokładnie przejrzane wady i usterki). Nie naciagają na zbyteczne wydatki , lecz tak jak w moim przypadku , znaleziona przyczyna i naprawiony wyciek we własnym zakresie. Inni proponowali regenerację za kilkaset złotych.",
adam, volvo v40
"Nie moge poprzec poprzedniego postu.
Ja oddalem Auto pod Adres ktory jest umieszczony na Stronie
www.usuwanie-wgniecen24.pl i nie bylo Problemu, Samochod odebralem a po Gradobiciu ani sladu. Jestem bardzo zadowolony.
Dla tych ktorzy nie potrafia znalesc Adresu podaje.
ul Gdanska 65
84-240 Reda
Dziekuje jeszcze raz firmie...",
Jasiek11, BMW
"Warsztat pana Waldka naprawia nasze samochody od lat. Szef nie (wymoderowano) zawsze proponuje korzystne ceny i terminy. Szczególnie polecam zakup opon. Ceny konkurencyjne. Warto skorzystać z usług Auto Waldi.",
Ewa, Matiz, Mercedes, Ford
Pozytywnie zakręcone na punkcie Mazdy Mx-5 świry z północy to my : Tomek + Bartek + Łukasz + Paweł! Sprowadzanie ciekawych egzemplarzy Mx-5 z Europy i doprowadzanie ich do bardzo dobrego stanu to nasze hobby. Nowoczesne, świeże...
Specjalizujemy się w Mazdach MX-5 każdej generacji NA-D. Jesteśmy pasjonatami, którzy hobby przekuli w pracę. Z racji doświadczenia, mamy już poważne uznanie w Polsce.
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Czy w silniku 2.0 Dti mozna bezpiecznie zrobic tuning mechaniczny? Jest mozliwosc zainstalowanie 2 turbin/ zwiekszenia wtrysków ? Czy to opłacalne ?
Jaką moc można osiągnąć w honda civic 1.4 sedan 2001r, 90km, ograniczając koszty do 3tyś ?
Jakie są opcje na podniesienie mocy silnika w BMW e46 M3?
Witam. Posiadam mondeo mk4 2.5 t. Ile mocy mozna tutaj zrobic w granicach bezpieczenstwa?
Chciałbyś zmienić swój samochód od wewnątrz, ale nie wiesz, jak się za to zabrać? Boisz się zbyt dużych kosztów, na które cię zwyczajnie nie stać? Spokojnie! Wiele czynności możesz wykonać...
Największym producentem systemów wtrysku podtlenku azotu do silników jest "Nitrous Oxide Systems", dla tego też zwyczajowo na wtrysk podtlenku azotu mówi się NOS. Działanie instalacji polega na...