"Byłem u nich kilkakrotnie. Mimo, ze mój samochód ma kilkanaście lat, za każdym razem podchodzono do niego bardzo profesjonalnie. Nie było żadnych tekstów typu: Ten typ tak ma lub że nie warto tego robić. Po wykonaniu kilku robót jestem bardzo zadowolony z całokształtu. Każdemu mogę śmiało polecić ten warsztat. ",
krzysztof, e39 535i
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Czy w silniku 2.0 Dti mozna bezpiecznie zrobic tuning mechaniczny? Jest mozliwosc zainstalowanie 2 turbin/ zwiekszenia wtrysków ? Czy to opłacalne ?
Jaką moc można osiągnąć w honda civic 1.4 sedan 2001r, 90km, ograniczając koszty do 3tyś ?
Jakie są opcje na podniesienie mocy silnika w BMW e46 M3?
Witam. Posiadam mondeo mk4 2.5 t. Ile mocy mozna tutaj zrobic w granicach bezpieczenstwa?
Chciałbyś zmienić swój samochód od wewnątrz, ale nie wiesz, jak się za to zabrać? Boisz się zbyt dużych kosztów, na które cię zwyczajnie nie stać? Spokojnie! Wiele czynności możesz wykonać...
Największym producentem systemów wtrysku podtlenku azotu do silników jest "Nitrous Oxide Systems", dla tego też zwyczajowo na wtrysk podtlenku azotu mówi się NOS. Działanie instalacji polega na...