"We wszystkich punktach calkowicie przylacze sie do opinii Huberta z 17.10.2020. Z jednym wyjatkiem: nie tylko polecam, lecz BARDZO POLECAM.",
Doris
"Fachowa obsługa, wzorowe doradztwo, trafna diagnoza i perfekcyjna naprawa!
Polecam!",
Kuba, BMW e39 525d