"Wszystko wykonane zgodnie z umową, w cenie początkowo ustalonej. Wspaniała obsługa samochodu i klienta. Polecam jak najbardziej tych mechaników.",
Jack, Audi A3 8p
Zajmujemy się naprawą samochodów zachodnich ze szczególnym naciskiem na grupę Audi-VW oraz Opla pod kątem mechaniki i elektromechaniki. Jesteśmy codziennie od 7.30 do 16.30. Zapraszamy i gwarantujemy wysoki poziom usługi i obsługi.
"Byłem u wielu mechaników ze swoją laguną, która sypie się przynajmniej raz w miesiącu i dopiero w 4automoto otrzymałem pełną obsługę i doradztwo dla laika w sprawie mojego auta.
Ceny niższe porównując do innych mechaników z którymi miałem stycznośc, możliwość dogadania się bez sztywnych ram, pełna obsługa. Najmilszym dodatkiem do naprawy było...",
Kreiv, Renault Laguna 2
"Nie dawno skorzystałam z myjni. Miła obsługa i efekt był zadowalający, a ceny niskie. Polecam.",
a.g 86, Opel vektra
"Pełna profeska!! Miłe podejście do klienta a do tego usługa wykonana bardzo szybko i fachowo. Naprawa nie droga. Gorąco polecam ",
Ania , Ford Mondeo
"Polecam warsztat, byłem dzisiaj wymieniać olej, filtry + opony - dodatkowo szybki przegląd pod maską i diagnoza oraz informacja na co zwracać uwagę - fachowe tłumaczenie i pokazanie co jest nie tak i na co zwracać uwagę - całość zamknęła się w nieco ponad dwóch godzinach co jest dużym plusem. Szybko tanio i fachowo - polecam",
Rafał, VW golf 4
"Szybko, sprawnie i w rozsądnej cenie. Potrafią profesjonalnie doradzić oraz znaleźć rozwiązanie problemu.",
Paweł, Chrysler 300m
"Jestem zadowolona.Wspaniala ekipa i szybka usługa. Mozna przy okazji porozmawiać z właścicielem i żoną, otwarci i chętni do pomocy ludzie.
Jak zmieniać koła to tylko u nich",
Celina, Renault
"W warsztacie Poluś Garage bywam regularnie i zawsze jestem zadowolony. POLECAM",
Patryk ze STILO, FIAT STILO
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam auto Opel Insygnia z automatem skrzynia Aisin af50-8 przy jakim przebiegu zmienić olej w skrzyni i jaki były koszt takiej operacji. Z góry dziękuje za odpowiedz Pozdrawiam
Dzień dobry .Posiadam auto DS5 z automatyczna skrzynia biegów. Przebieg 146 ty. km :Chciałbym wymienić olej w skrzyni ponieważ myślę ze poprzedni właściciel nie wymieniał. Czy dynamiczna wymiana ma sens i czy jest bezpieczna? Skrzynia do tej pory pracuje bez zarzutu. Auto jest z roku 2012...
Ford mondeo kombi 2008. Automat. 2000 czy w tym modelu nie wymienia sie oleju w skrzyni biegow?
Witam mam pytanie odnośnie auta Peugeot 508 sw 2011r.1,6 Diesel E-HDI z automatyczno hydrauliczną skrzynią biegów. Mianowicie auto szarpie tylko na rozgrzanym silniku na wstecznym i na pierwszym biegu dalej jest ok , i pytanie czy wymiana oleju może spowodawać naprawe tej usterki czy pogorszyć...
To chyba jeden z najbardziej kontrowersyjnych tematów dyskusji wśród kierowców. Zarówno w Polsce, jak i za granicą nie brakuje zwolenników jednej i drugiej przekładni. Która jest więc lepsza?...