Statyczna wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegów Banino

Filtry

  • "Chciałbym pochwalić załogę Autoserv z Banina za fachowość i szybką obsługę. Bez obaw pozostawiam u nich moje autko. Początkowo wykonywałem u nich tylko drobne naprawy, teraz zajmują się kompleksową obsługą mojego Volvo. Pozdrawiam Panów!",
    mateusz.guz, Volvo V40

    Warsztat nie udostępnia kalendarza online.
    Warsztat nie udostępnia kalendarza online.
  • "Pan Grzegorz nie lubi stuningowanych samochodów, pomarudzi ale zrobi jak trzeba. Polecam. ",
    MrDarkej, Audi tt

    Warsztat nie udostępnia kalendarza online.
    Warsztat nie udostępnia kalendarza online.
  • "18.02.2015 byłem umówiony na godz. 09-tą w warsztacie AUTO MAT PANA PAWŁA IGNATIUKA w Miszewku . Spóźniłem się dwie godziny . Dosyć obszernie wypowiedziałem się na temat pobytu , obsługi oraz MECHANIKÓW i SZEFA przez duże ,, S ,, . Nie rozumiem dlaczego moja opinia nie została umieszczona na portalu DOBREGO MECHANIKA , pisałem ją mozolnie w...",
    Mirek, Mercedes

    Warsztat nie udostępnia kalendarza online.
    Warsztat nie udostępnia kalendarza online.
Nie znalazłeś wizytówki swojego warsztatu? Utwórz go teraz »
<>

Porady mechaników

Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.

ZAPYTAJ MECHANIKA

Opel Insygnia sports tourer 2017 4x4: wymiana oleju w skrzyni

Witam auto Opel Insygnia z automatem skrzynia Aisin af50-8 przy jakim przebiegu zmienić olej w skrzyni i jaki były koszt takiej operacji. Z góry dziękuje za odpowiedz Pozdrawiam

Odpowiedzi (1)

Citroen DS 5 rocznik 2012 silnik 2.0 HDI 163 KM: wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegów

Dzień dobry .Posiadam auto DS5 z automatyczna skrzynia biegów. Przebieg 146 ty. km :Chciałbym wymienić olej w skrzyni ponieważ myślę ze poprzedni właściciel nie wymieniał. Czy dynamiczna wymiana ma sens i czy jest bezpieczna? Skrzynia do tej pory pracuje bez zarzutu. Auto jest z roku 2012...

Odpowiedzi (1)

Ford mondeo kombi automat 2008: Wymiana oleju w skrzyni biegów

Ford mondeo kombi 2008. Automat. 2000 czy w tym modelu nie wymienia sie oleju w skrzyni biegow?

Odpowiedzi (2)

Peugeot 508 sw 2011r.1,6 Diesel E-HDI : Szarpanie skrzyni

Witam mam pytanie odnośnie auta Peugeot 508 sw 2011r.1,6 Diesel E-HDI z automatyczno hydrauliczną skrzynią biegów. Mianowicie auto szarpie tylko na rozgrzanym silniku na wstecznym i na pierwszym biegu dalej jest ok , i pytanie czy wymiana oleju może spowodawać naprawe tej usterki czy pogorszyć...

Odpowiedzi (3)

Nasze porady

Skrzynia automatyczna czy manualna?

Skrzynia automatyczna czy manualna?

To chyba jeden z najbardziej kontrowersyjnych tematów dyskusji wśród kierowców. Zarówno w Polsce, jak i za granicą nie brakuje zwolenników jednej i drugiej przekładni. Która jest więc lepsza?...

więcej