"Wszystko jak najbardziej w porzadku.Pelne zadowolenie.",
Jarek, Renault megane 2001 1,4 16v
"Bardzo miła obsługa, nie trzeba czekać na wolny termin, pojechałam rano i przed południem już mogłam odebrać samochód, mechanik bardzo dokładnie opisał usterke. Nie będę szukać innego zakładu mechanicznego, byłam w Avamoto pierwszy raz i tylko temu zakładowi powierzę w ręce mój samochód. ",
Kasia, Renault Clio
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam. Padło mi sprzęgło hydrokinetyczne, objawy jakie towarzyszyły to najpierw pojawił się głośny szum, świat z okolic tyłu silnika później obroty silnika wzrastały a auto nie ciągło, z kilometra na kilometr gorzej. Moje pytanie, czy w tej sytuacji wystarczy wymiana samego sprzęgła,oleju i...
To chyba jeden z najbardziej kontrowersyjnych tematów dyskusji wśród kierowców. Zarówno w Polsce, jak i za granicą nie brakuje zwolenników jednej i drugiej przekładni. Która jest więc lepsza?...