"Byłam na sezonowej wymianie opon, jak zwykle miło i profesjonalnie. Bardzo mi się podoba, że przy firmie jest piaskownica gdzie mogą bawić się dzieci.",
polka, VW Polo
"Polecam w 100%. Wszystko profesjonalnie zrobione, Ja jestem zadowolona i zawsze tam wracam. ",
Agnieszka, Opel Meriva
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Dzień dobry. Problem nieszczelności klimy. Byłem w ASO z problemem braku czynnika w układzie. Po 3h na maszynie nie udało się ustalić gdzie uchodzi. Klima została nabita czynnikiem+barwnik. Po 1000km. przyjechałem na dalsze poszukiwania (klima działała) i nic nie udało się zrobić. Po ok...
Falowanie obrotów po włączeniu klimatyzacji może być związane zarówno z samym silnikiem jak i z układem klimatyzacji. Odpowiadać za to może zanieczyszczenie takich elementów jak silniczek krokowy,...