"Naprawiono mi hamulec ręczny nareszcie tak, jak trzeba! Uczciwie zostałam poinformowana co zostało zrobione, a co nie. Jeśli czegoś nie sprawdzali, to szczerze o tym powiedzieli. Obsługa bardzo honorowa. Nikt nie zrzuca winy na drugiego. Kobieta jest tam traktowana jak normalny klient, a nie ktoś kogo można łatwo oszukać. Polecam wszystkim...",
jawa, renault
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Dzień dobry. Problem nieszczelności klimy. Byłem w ASO z problemem braku czynnika w układzie. Po 3h na maszynie nie udało się ustalić gdzie uchodzi. Klima została nabita czynnikiem+barwnik. Po 1000km. przyjechałem na dalsze poszukiwania (klima działała) i nic nie udało się zrobić. Po ok...
Falowanie obrotów po włączeniu klimatyzacji może być związane zarówno z samym silnikiem jak i z układem klimatyzacji. Odpowiadać za to może zanieczyszczenie takich elementów jak silniczek krokowy,...