"Pierwszy raz miałem kontakt z tym serwisem. Już raczej niczego innego nie będę szukał.
Tam mają "inne" podejście do samochodu, niż większość warsztatów. Poprostu o nie dbają.
Jestem zaskoczony podejściem, kontaktem i jakością usługi. Koszty bardzo rozsądne.",
darmod, Ford Focus
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Dzień dobry. Problem nieszczelności klimy. Byłem w ASO z problemem braku czynnika w układzie. Po 3h na maszynie nie udało się ustalić gdzie uchodzi. Klima została nabita czynnikiem+barwnik. Po 1000km. przyjechałem na dalsze poszukiwania (klima działała) i nic nie udało się zrobić. Po ok...
Falowanie obrotów po włączeniu klimatyzacji może być związane zarówno z samym silnikiem jak i z układem klimatyzacji. Odpowiadać za to może zanieczyszczenie takich elementów jak silniczek krokowy,...