Od 1992 roku prowadzę firmę świadczacą usługi napraw samochodów osobowych i ciężarowych wszystkich marek. Mechanicy zatrudniani w mojej firmie są solidni i z długim stażem. ...
"Naprawiam u Pana Jarka już trzeci samochód, za każdym razem mogę liczyć na fachową diagnozę i szybką reakcję. Niezależnie z jakim problemem się zwróciłem - odbierałem auto bez tego problemu :) Z racji codziennych dojazdów nie mogłem pozwolić sobie na długie czekanie na naprawę, Pan Jarek dotrzymywał każdego umówionego terminu, auto zawsze było...",
Damian, fiat cinquecento 1.1/ lancia ypsilon 1.2/ seat ibi
"jak narazie super byle tak dalej trzymac chłopaki.Pełna obsuga",
seba, skoda
"Najlepszy mechanik jakiego miałem okazje spotkać!!!Uczciwy ,rzetelny znający sie na swojej robocie!!! POLECAM SERDECZNIE KAŻDEMU!!!",
ZADOWOLONY
"Profesjonalne podejście, kontakt i usługa bez zastrzeżeń. Polecam wszystkim.",
Gro, astra h
"Głowica zrobiona perfekt. Polecam w 100% Wiedzą co robią. ",
Marian, Renault
"Polecam warsztat godny zaufania, serwisowanie samochodu tam to czysta przyjemność",
Aleksandra , BMW
Witam Godziny otwarci 8.00-17.00 zapraszam serdecznie
MotoPasja Piotrków - Naprawa Motocykli i Samochodów Jesteśmy pasjonatami motoryzacji z szerokim doświadczeniem w naprawach motocykli i samochodów. Nasz serwis oferuje profesjonalne usługi naprawcze, dbając o każdy detal i...
"Rzetelny, uczciwy i kompetentny mechanik. I bardzo miły człowiek. Szczerze polecam!",
Sylwia, Peugeot 208
"Samochód naprawiony fachowo naprawa przebiegała szybko wszystko jak najbardziej pozytywnie. Warsztat godny polecenia.",
Maniuś25, Volkswagen Passat
"Super firma, profesjonalna porada, jestem klientem od kilku lat. Gorąco polecam.",
ROBERT, VW
"Z warsztatu korzystałem już kilka razy i zawsze byłem zadowolony.
",
Parys, Opel
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Planuje zakup skody octavia 2fl rs 2.0tdi 170 2011r gdzieś pytanie czy warto kupić taki samochód w kwocie 34tys czy może coś innego w kombi wiadomo przebieg więcej niż 200tys będzie miało takie auto. Opinie są różne o tych silnikach proszę o pomoc w wyborze jeszcze myślałem o passacie b7.
Witam Zastanawiam się nad zakupem BMW f10 520d 2.9 diesel rok produkcji 2011 184km automat czy to dobre auto w długie trasy szczególnie za granice i jakie maja wady ?
Chcę kupić samochód poniżej 10 letni, najbardziej odpowiada mi volvo v40 i audi a3, jakie wersje silnikowe są mniej awaryjne? Dużo jest ofert diesla, czy warto szukać z benzyną? Auto do dojazdów do pracy będzie robić ok 60km dziennie. Pozdrawiam
Witam. Jestem na etapie kupnie samochodu, jednak mam problem. Zastanawiam się nad Skoda Fabia hatchback 1.0 95km a Fiatem Tipo hatchback 1.4 95 km - oba z 2020 roku. Chciałabym zapytać czy mniejszy silnik w przypadku wyżej podanej mocy nie sprawia, że skraca się żywotność samochodu? Czy mogłabym...
Kupno auta to nie tylko spory wydatek, ale także często przyczyna stresu i poczucia niepewności. Czy pojazd jest rzeczywiście tak sprawny, jak przedstawia to sprzedający? Co trzeba będzie wymienić...