"Cieszę się, że jestem stałym klientem tego miejsca. Teraz nigdy
nie zapominam o przeglądach, bo zawsze dostaję powiadomienie SMS. To bardzo
praktyczne rozwiązanie. Dodatkowo przeglądy wykonywane są tu zawsze bardzo
solidnie. Pracują tu doświadczeni fachowcy, przed którymi samochody nie mają
tajemnic.",
Mateusz
"Mój ulubiony warsztat.Naprawią co trzeba a jeśli zobaczą ,że jest do naprawy zawsze powiedzą.DOBRE CENY!!!",
stały klient, BMW E39
Czynne od poniedziałku do piątku od 8 do 17 i sobotę od 9 do 13 Wszyskto jest na stonie www.warmian.pl
Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów zaprasza od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00 oraz w soboty od 8:00 do 14:00. Na miejscu w placówce znajduje się również warsztat samochodowy, sklep z częściami, automyjnia, wszystko w jednym...
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Planuje zakup skody octavia 2fl rs 2.0tdi 170 2011r gdzieś pytanie czy warto kupić taki samochód w kwocie 34tys czy może coś innego w kombi wiadomo przebieg więcej niż 200tys będzie miało takie auto. Opinie są różne o tych silnikach proszę o pomoc w wyborze jeszcze myślałem o passacie b7.
Witam Zastanawiam się nad zakupem BMW f10 520d 2.9 diesel rok produkcji 2011 184km automat czy to dobre auto w długie trasy szczególnie za granice i jakie maja wady ?
Chcę kupić samochód poniżej 10 letni, najbardziej odpowiada mi volvo v40 i audi a3, jakie wersje silnikowe są mniej awaryjne? Dużo jest ofert diesla, czy warto szukać z benzyną? Auto do dojazdów do pracy będzie robić ok 60km dziennie. Pozdrawiam
Witam. Jestem na etapie kupnie samochodu, jednak mam problem. Zastanawiam się nad Skoda Fabia hatchback 1.0 95km a Fiatem Tipo hatchback 1.4 95 km - oba z 2020 roku. Chciałabym zapytać czy mniejszy silnik w przypadku wyżej podanej mocy nie sprawia, że skraca się żywotność samochodu? Czy mogłabym...
Kupno auta to nie tylko spory wydatek, ale także często przyczyna stresu i poczucia niepewności. Czy pojazd jest rzeczywiście tak sprawny, jak przedstawia to sprzedający? Co trzeba będzie wymienić...