"bardzo dobra myjnia i diagnostyka. mam tam bliziutko i zawsze tam jeżdżę moimi autami. ",
mis, mercedes
"Ja muszę powiedzieć że mimo nie zmienionych jeszcze zamówionych opon, ktore dopiero jutro mają mi założyć to jestem bardzo zadowolony z obsługi. Pani która mnie obsługiwała była bardzo miła i bardzo mi pomogła tym bardziej że zależało mi na czasie. Także gorąco polecam. ",
nieznajomy , transporter t5
Obecność spalin w kabinie jest niebezpieczna dla zdrowia oraz wskazuje na problem występujący w samochodzie. Jeżeli kierowca lub pasażerowie odczuwają swędzenie oczu związane z gazami spalinowymi,...