"Nareszcie naprawdę rzetelny warsztat w okolicach Grodziska Mazowieckiego. Cała moja rodzina robi u nich auta i jesteśmy bardzo zadowoleni. Że też nasze auta nie trafiły do nich wcześniej... Zaoszczędzilibyśmy sporo pieniędzy i MNÓSTWO nerwów. Pozdrawiam chłopaków z MJM i serdecznie polecam!",
Kasia_206, Peugeot 206
Obecność spalin w kabinie jest niebezpieczna dla zdrowia oraz wskazuje na problem występujący w samochodzie. Jeżeli kierowca lub pasażerowie odczuwają swędzenie oczu związane z gazami spalinowymi,...