"Jeden z lepszych serwisów w jakim byłem. Bardzo fachowe podejście, ceny ludzkie i bez owijania w bawełne. Po naprawie dostałem w prezencie stare części :-) wiem że wymieniono to co było konieczne. Jestem naprawdę pozytywnie zaskoczony i jakością i ceną! Z całą pewnością jeszcze tutaj wrócę!",
Robert, Fiat Bravo
"Bardzo dobry warsztat polecam, szukam takiego samego porządnego warsztatu w innym mieście w którym teraz mieszkam i nie mogę znaleźć szkoda że ten jest tak daleko, tragedia, dobrze że w rodzinnym mieście jest taki porządny zakład oby takich zakładów było jak najwięcej w całej polsce.",
Paweł
"Zdecydowanie polecam. Szybko, solidnie i tanio. Nikt w okolicy nie potrafił mi tego naprawić",
Waldek, mercedes 313
Obecność spalin w kabinie jest niebezpieczna dla zdrowia oraz wskazuje na problem występujący w samochodzie. Jeżeli kierowca lub pasażerowie odczuwają swędzenie oczu związane z gazami spalinowymi,...