"Bardzo fajna obsługa i przyzwoite ceny. Wcześniej korzystałem tylko z myjni i stacji. tym razem spróbowałem naprawy i mogę polecić innym.",
Artur, Audi
50 metrów od Kauflandu w strone Ożarowa agrobim, wulkanizacja, sandomierz, klimatyzacja, nabijanie, serwis, klimatyzacji, nabicie, odgrzybienie, odgrzybianie, ultradźwiękami, granat, alternatory, alternatorów, rozruszniki, rozruszników, naprawa,...
"super fachowo",
xxxxxxx, audi
"tutaj można ze spokojem przyjechać na naprawę mechanicy doskonale znają się na rzeczy, mają bardzo duża wiedzę i doświadczenie, potrafią trafnie zdiagnozować samochód . Sama naprawa bardzo solidna i rzetelna ! Polecam na podstawie własnego doświadczenia",
Stanisław Wotko
"Naprawdę rzetelnie. Miły człowiek, sprawa załatwiona od początku do końca pomimo awaryjnego wyjazdu. SERDECZNIE POLECAM!!!",
Adrian34, Renault Modus
"Naprawa wykonana perfekcyjnie. Urządzenia warsztatowe, lakiernia i mechanicy na najwyższym poziom. Polecam wszystkim, którzy cenią sobie jakość i fachową naprawę.
",
Marek