POWRÓT

Wszystkie Pozytywne (2) Neutralne (0) Negatywne (1)

 • AUTOR: DATA: 2017-08-22 12:45
  0.00% (0/3) osób uznało opinię za przydatną +-

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  Prawdziwą wersję tej historii chce Pan przekazać osobiście - proszę nie być śmiesznym!
  Wszystkim odradzam wizytę w tym pseudo warsztacie!
  Aktualizując historię naprawy mojego samochodu - Panowie 'eksperci mechanicy' z AGAP przestawili koło zmiennych faz rozrządu względem wałka na wałku ssącym w taki sposób, że elektronika silnika wykrywała błąd jego położenia, a co za tym idzie wyświetlał się błąd na desce rozdzielczej. Auto przyjechało do nich bez żadnych błędów TYLKO na sprawdzenie luzów zaworowych!!, a nie na naprawę rozrządu i kręcenie przy kołach, które były sprawne.
  Profesjonalizm zakładu widać w podejściu do klienta - powiedziałem, że błędu nie było, a jest, na co padła odpowiedź, niech Pan pojeździ, a może zniknie!! Żenada!!
  Auto wróciło do osoby, która wymieniała mi rozrząd i po ponownym ustawieniu kół względem wałka przy użyciu podstawowych narzędzi (blokad itd.), których AGAP ie posiada, wszystko wróciło do normy.
  Powtórzę się, ale stanowczo odradzam wizytę w tym warsztacie wszystkim tym, którzy chcą mieć samochód naprawiony dobrze i rzetelnie. No chyba, że pojedziemy tam z C330, C360, Jelczem lub innym pojazdem z podobnej epoki, na której zatrzymał się ten profesjonalny zakład!!


  Marka/model samochodu:
  Opel Astra III

  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Abstrahując od Pana emocjonalnego podejścia.
  Auto pozostawione w niedzielę (skrocilem pobyt rodzinny aby klient mógł auto pozostawic z uwagi na Pana pracę) z objawami cyklicznego "pływania" i wypadających obrotów. Klient zaproponował dowiezienie dokumentacji dotyczącej sprawdzania luzów zaworowych na co przystanek. Luzy okazały się w normie, jednak obroty były niestabilne. Po regulacji silnik zaczął pracować normalnie. Cena za usługę sprawdzenia luzów sugerowana na forum Opla dotyczącą tego konkretnie silnika to 1000-1500 PLN. Pan zapłacił za sprawdzenie luzów i wymianę świec zapłonowych 200 PLN wraz z częściami. Check się zaswiecil przy odbiorze zgadza sie. Jednak w jakim stanie było auto przed tym Pan pomija tworząc wyłącznie negatywny obraz warsztatu. Naprawialismy z powodzeniem w tym roku o wiele bardziej zaawansowane technicznie samochody w których występują zmienne fazy rozrządu(Mercedes W211, Toyota Avensis, Audi 5) sugerowanie przez Pana naprawianie Jelczy uwlacza warsztatowi oraz pracownikom. Mimo wszystko życzę Panu powodzenia i wszystkiego dobrego.

 • AUTOR: DATA: 2015-09-11 17:00
  50.00% (1/2) osób uznało opinię za przydatną +-

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Pozytywny

  Naprawdę rzetelnie. Miły człowiek, sprawa załatwiona od początku do końca pomimo awaryjnego wyjazdu. SERDECZNIE POLECAM!!!


  Marka/model samochodu:
  Renault Modus

 • AUTOR: DATA: 2015-08-31 23:17
  50.00% (1/2) osób uznało opinię za przydatną +-

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Pozytywny

  Warsztat być może nie należy do nowoczesnych i do wyglądu autoryzowanych serwisów mu daleko ale panowie sprawnie znaleźli przyczynę stukania i usunęli. Okazało się że kilkukrotne wizyty z autoryzowanym serwisie auta szwedzkiej marki z przebiegiem 92 tys km były wycieczkami a odwiedziny w zakładzie który leży praktycznie w Sandomierzu i znam go z napraw mojego starego autka, zlikwidowało przyczynę moich nerwów. Z czystym sercem polecam Pana Tadka.


  Marka/model samochodu:
  Volvo S60

  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Serdecznie dziękujemy i zapraszamy ponownie.

DODAJ OPINIĘ

Godziny otwarcia:  
Poniedziałek od 07:00 do 22:00
Wtorek od 07:00 do 22:00
Środa od 07:00 do 22:00
Czwartek od 07:00 do 22:00
Piątek od 07:00 do 22:00
Sobota od 07:00 do 22:00
Niedziela od 07:00 do 22:00
AGAP

Świadczymy usługi w zakresie holowanie aut w Sandomierzu DK79 DK9 autostrada A4 jak i terenach ościennych w przypadku nieszczęśliwego wypadku, kolizji drogowej lub po prostu, gdy Twoje auto odmówiło Ci posłuszeństwa. Wykonujemy również przewozy na terenie całej Polski. Oferujemy pomoc drogową, autopomoc, holowanie samochodów osobowych, busów, dostawczych jak również transport drogowy pojazdów, motocykli, towarów itp. do wybranego przez Państwa miejsca docelowego. Podejmujemy się zadań nietypowych jak transport samochodów sportowych czy transport maszyn rolniczych takich jak ciągniki. Do każdego klienta, który zleca nam wykonanie usługi podchodzimy indywidualnie wyceniając holowanie, aby każdy zleceniodawca był usatysfakcjonowany i polecał Nasze usługi swoim znajomym. Transport wykonujemy solidnie i odpowiedzialnie przy użyciu atestowanych pasów ,przez co nie muszą się Państwo martwić o bezpieczeństwo powierzonego nam mienia. Jeśli nastąpiła właśnie kolizja drogowa, zepsuło Ci się auto lub z innych powodów potrzebne jest holowanie Twojego samochodu

 


WYZNACZ TRASĘ INNE WARSZTATY W OKOLICY

Podobne warsztaty


WYKONYWANE USŁUGIDarmowa aplikacja mobilna

Nasza aplikacja działa poprawnie na wszystkich platformach mobilnych.
W celu jej pobrania wystarczy przejść do wybranego sklepu.

Pobierz z App Store

Pobierz ze Sklepu Windows

Wyślij aplikację na Twój telefon

SMS-em otrzymasz link do pobrania naszej aplikacji.

Pobierz