Oferujemy szeroki zakres usług, w tym: naprawy samochodów, przeglądy okresowe, holowanie, pomoc drogowa 24h oraz serwis samochodowy, naprawy blacharsko-lakiernicze. Wypożyczalnia samochodów dostawczych Nasz zespół wykwalifikowanych mechaników...
Zapraszamy Naszych klientów do naprawy samochodów osobowych i małych dostawczych w zakresie Mechaniki i Elektryki , a także kupna części używanych i nowych do tych aut .
"Naprawiam tam samochody już ładne parę lat, zawsze wszystko działa i nie mam problemu od przeglądu do przeglądu zawszę dojeżdża. ",
Kiciuss, Volvo v70
"Bardzo dobry zakład. Diagnozuję momentalnie. Przyjechałem do nich moim małym hyundajem i10, bo przestał mi działać wentylator od nadmuchu kabiny. Wadę zdiagnozowali momentalnie i w ciągu pięciu minut wszystko było gotowe. Nie chcieli żadnych pieniędzy.Ponadto, również gratis, zrobili mi diagnostykę akumulatora i podciągnęli pasek klinowy....",
Paweł, Hyundai i10
"Serwisuje tu już nie pierwsze auto, nigdy nie było żadnych problemów. Robota zawsze wykonana fachowo, profesjonalnie i terminowo. Właściciel na tyle elastyczny że auto można odstawić czy odebrać poza godzinami pracy warsztatu lub umówić się że sami odbiorą ze wskazanego miejsca a po naprawie odstawią.
Ceny bardzo konkurencyjne w stosunku do...",
matt, Opel Vectra C
"Pan Rafał reanimował dziadunia , chodzi jak brzytwa. Po prostu naprawił głowice i chodzi cichutko . Polecam",
Maria, Opel Omega 1999
Kompleksowo naprawiamy auta wszystkich marek, na gwarancji jak i po niej. Obsługujemy auta osobowe oraz dostawcze do 7,5 tony. Od 2020 roku należymy do sieci Bosch Car Service. Autoryzacja potwierdza, że świadczymy profesjonalne usługi i...
"przegladałem u nich mazde premacy po zakupie w Niemczech -wszystko co trzeba zrobili profesjonalnie, bez naciagania, pokazujac uszkodzenia, doradzajac i uzgadniajac wersje optymalna, ich mechanik super kompetentny i dokladny, facet z biura tez zna sie na rzeczy, super dobor opon, szybka dostawa czesci-jestem zadowolony -a mam porownanie z...",
CZECHOL, Mazda Premacy
"Warsztat został mi polecony i faktycznie wszystko było jak najbardziej ok. Z czystym sumieniem polecam !",
Margo, Octavia