"Chciałbym pochwalić załogę Autoserv z Banina za fachowość i szybką obsługę. Bez obaw pozostawiam u nich moje autko. Początkowo wykonywałem u nich tylko drobne naprawy, teraz zajmują się kompleksową obsługą mojego Volvo. Pozdrawiam Panów!",
mateusz.guz, Volvo V40
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Radio nie chcę się włączać? Prąd dochodzi a radio nie reaguje