Warsztat samochodow w Gorzowie Wielkopolskim. Oferujemy kompleksowy serwis dla każdego kierowcy, ze szczególnym uwzględnieniem naszego doświadczenia w obsłudze marki Toyota. W naszym zakresie znajduje się diagnostyka komputerowa, wymiana opon...
"Profesjonalnie,szybko,niedrogo,same zalety.POLECAM warsztat.",
Andrzej, volvo v70
"Wymiana miski olejowej nastąpiła bardzo szybko (jeden dzień po oddaniu samochodu), bardzo dobry kontakt telefoniczny. Polecam.",
hqrt, Xara Picasso 2000
"Wszystko ok, Polecam wszystkim użytkownikom Aut, obsługa na najwyższym poziomie, ceny niewygórowane, diagnostyka profesjonalna.
Wszystkim POLECAM ",
Aga, Nissan
"Bardzo dobry mechanik, mówiąc krótko robi wrażenie!!",
MrKrycha
"Nie jestem zadowolony z usług warsztatu. Długi czas naprawy, słaby kontakt, zła naprawa.",
Jacek, Opel
"w alfie 156 2.0 T.S. wymienili mi rozrzad w 1 dzień razem z wariatorem, kosztowalo mnie to 250 zl+cześci, dla mnie- mega tanio!Chłopaki znają się na rzeczy!",
małyy156
"Mimo późnych godzin wieczornych właściciel w rozmowie telefonicznej po opisaniu problemu zgodził się podjąć naprawy.Na drugi dzień autko śmiga jak pszczółka.Cenę zaznaczyłam jako umiarkowaną...bo zwyczajnie nie znam się na tym
Dziękuję.
Beata",
Beata, opel corsa b
"Polecam ze wzgledu na jakosc i szybkosc obslugi, naprawili auto w jeden dzien, w innych warsztatach oferowali 3 dniowy termin naprawy. Od naprawy minelo pol roku i wszystko jest OK",
Urzednik, Mercedes W202
"WARSZTAT NA 5--TANIO ,SZYBKO I FACHOWO.bardzo miła obsługa.
",
DAREK
Auto Serwis Gędek s.c. Zbigniew i Michał Gędek
kard. Stefana Wyszyńskiego 160, Śródmieście, Gorzów Wielkopolski
Poniedziałek - Piątek 8.00 - 17.00 Sobota 8.00 - 14.00 Serdecznie Zapraszamy
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
benzyna skrzynia automat na zimnym silniku bardziej dynamiczny i szybszy niż przy ciepłym, poza tym przy dodawaniu gazu wszystko jest ok po puszczeniu stukot jakby zawory do regulacji tak nam powiedział mechanik inny znowu, że niby nie...
Witam.Mam problem z głośną pracą zaworów na zimnym silniku. Po zagrzaniu problem znika. Silnik 16v ti 1.6 benzyna. Stosuję olej 5w30 ford formula.
Czy trzeba wyjąć silnik aby przeprowadzić regulację luzów zaworowych? Na tym portalu znalazłam informację dotyczącą silnika DOHC że bez problemu można bez https://dobrymechanik.pl/zapytaj-mechanika/czy-trzeba-wyjac-silnik-aby-przeprowadzic-regulacje-luzow-zaworowych.html Co do SOHC sama...
Witam. Pierwszy problem zużycie oleju około 1L na 10-12tyś kilometrów. (przebieg 125 tyś. km) Wcześniej nie musiałem nic dolewać od wymiany do wymiany. Wycieków nie widać. Nie dymi .Co jakiś czas widać czarny nalot na końcówce wydechu ,ale nie jest tłusty w dotyku. To normalne czy lepiej udać...