"Kłopot w podróży okazał się zupełnie nieuciążliwy dzięki pomocy tego warsztatu. Państwo są bardzo pomocni. Świetny kontakt zasługuje na podkreślenie. Szybka i wysokojakościową usługa. ",
Atheg, Kia Carens
"...szybko, sprawnie, profesjonalnie, kulturalnie
...100% sfokusowanie na klienta i jego potrzeby
...niestandardowe, elastyczne, proklienckie podejście (przyjęto nas po godzinach i poza kolejnościom)
- szczerze polecam!",
Rafał, corolla
Wykonujemy usługi w zakresie: 1. Autoholowanie 24H 2. Naprawy powypadkowe pełny zakres, samochody osobowe i ciężarowe 3. Mechanika samochodowa 4. Konserwacje podwozi i profili samochodowych oraz piaskowanie 5. Spawanie i lakierowanie...
"Jestem bardzo zadowolony z obsługi. Bardzo dobry kontakt i profesjonalne podejście do klienta. To co maiło być zrobione zostało wykonane profesjonalnie. Polecam wszystkim!",
Maciek, Opel Astra F
Nasz serwis zadba o pełną i fachową obsługę Państwa samochodu. Wykonany przez wyspecjalizowanych mechaników przegląd i naprawy oraz zastosowanie odpowiednich markowych części i oleju na pewno przedłuży jego żywotność. Zajmujemy się...
"Gorąco polecam tego mechanika !!!!!!!!
Fachowa, szybka naprawa za rozsądną cenę !!!!!!!!!",
Adam
"Polecam warsztat!!!.2 mechaników orzeklo,że auto trzeba sprzedać,lub naprawić silnik.W tym warsztacie auto zostało dobrze zdiagnozowane,solidnie naprawione,niewielkim kosztem.Polecam warsztat!!!!",
Katarzyna Krzysztof, Opel Meriva
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
po przekręceniu tylko cyknie i nic się nie dzieje . Mechanik odrzuca możliwość rozrusznika - mówi że sprawdził .. auto raz na kilka dni odpali .
Samochód nie odpala po wymianie sprężarki klimatyzacji dzień wcześniej. W międzyczasie był odpalany kilka razy i przejechałem około 50km. Przy przekręceniu kluczyka słychać kliknięcie lecz nawet nie kręci. Stało się to nagle bez wcześniejszych objawów, akumulator 4 miesięczny.
Zgasiłem auto po krótkiej jeździe i już nie mogłem odpalic. Przekręcam kluczyk do drugiej pozycji i normalnie kontrolki się zapalają i światła a jak przekrece żeby włączyć to tylko zrobi pyk i nic wiecej. To rozrusznik czy co?
Witam. Mieszkam w Anglii. Mam pytanie odnośnie rozrusznika. Posiadam auto marki Toyota. Dokładnie model Corolla Verso 2.2 D4D r 2008. Popsuł mi się rozrusznik. Zakupiłem nowy aby to wymienić. Problem jest w tym iż Stary rozrusznik ma 11 zębów a nowy tylko 8 czy to ma jakieś znaczenie i czy nic...