"Jeżeli chodzi o wygląd warsztatu to jestem mile zaskoczony poczekalnia, darmowa kawa, WiFi jedynym człowiekiem który ma łeb na karku jest właściciel (który bez przerwy gada przez telefon) i gość od polerowania samochodów który robi tam cuda z lakierem (widziałem na własne oczy jak wygłaskał GTR-a). Warsztat ma szeroki zakres usług od napraw...",
Czesław M., VW PASSAT
"Dla mnie mega pozytyw. Moja Octavia nie mogła odpalić, w jednym serwisie przez dwa tygodnie próbowali rozwiązać problem, w drugim poddali się po tygodniu. Tutaj problem został zdiagnozowany i usunięty bez większych kosztów. ",
Piotrek K., Skoda Ostavia
"Podjechałem do warsztatu bo konkurencja spieprzyła mi instalację,uporali się z ustawieniem jej bardzo szybko. Ochy i Achy są nie potrzebne,szkoda że nie wszyscy mechanicy mają takie podejście do klienta jak oni.
Dziękuję i Pozdrawiam serdecznie.",
zadowolony, Chrysler Voyager 3.3
"Wszystko przebiegło szybko i tanio. Ceny dobre. Polecam ",
Magda , VW Passat
Mechanika pojazdowa przede wszystkim marek: Serwis Citroen, Peugeot, Renault, Volkswagen, Audi, Opel, Toyota, Skoda, Ford. Marki i specjalizacje * Geometria komputerowa zawieszenia * Naprawa i regulacja układów zapłonowych * Naprawa lub...
"Pełna profeska, indywidualne podejście do klienta i problemu, a przy tym krótkie terminy i niskie ceny. Ogólnie - POLECAM!",
bartm
Kompleksowa obsluga pojazdow marki BMW oraz MINI. Zajmujemy sie diagnostyka wszystkich modeli bmw, również serii F i G. Wykonujemy: - programowania oraz kodowania pojazdow - aktualizacje NAVI - polskie MENU - diagnostyka filtrow DPF oraz...
"Wszystko porządnie wykonane zamiana silnika bez żadnych zarzutów, polecam najfajniejszych fachowców w Olkuszu!",
grzesiek, Toyota
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
po przekręceniu tylko cyknie i nic się nie dzieje . Mechanik odrzuca możliwość rozrusznika - mówi że sprawdził .. auto raz na kilka dni odpali .
Samochód nie odpala po wymianie sprężarki klimatyzacji dzień wcześniej. W międzyczasie był odpalany kilka razy i przejechałem około 50km. Przy przekręceniu kluczyka słychać kliknięcie lecz nawet nie kręci. Stało się to nagle bez wcześniejszych objawów, akumulator 4 miesięczny.
Zgasiłem auto po krótkiej jeździe i już nie mogłem odpalic. Przekręcam kluczyk do drugiej pozycji i normalnie kontrolki się zapalają i światła a jak przekrece żeby włączyć to tylko zrobi pyk i nic wiecej. To rozrusznik czy co?
Witam. Mieszkam w Anglii. Mam pytanie odnośnie rozrusznika. Posiadam auto marki Toyota. Dokładnie model Corolla Verso 2.2 D4D r 2008. Popsuł mi się rozrusznik. Zakupiłem nowy aby to wymienić. Problem jest w tym iż Stary rozrusznik ma 11 zębów a nowy tylko 8 czy to ma jakieś znaczenie i czy nic...