"Odebrałam na początku kwietnia auto z serwisu, wcześniej byłam u dwóch mechaników, naciągnęli mnie na koszty diagnozy problemu i oczywiście nie umieli naprawić auta, a u Pana Kamila jestem bardzo zadowolona z obsługi, oprócz tego, że jest fachowcem bo bez problemu określił co jest do naprawy, to jest też po prostu dobrym człowiekiem, odwiezie,...",
Kowalska Krystyna, toyota corrola
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Czy bezpieczne jest jeżdżenie z cieknącą ale działającą maglownicą?
Wibracje i drżenie samochodu podczas skręcania jest ściśle powiązane z układem kierowniczym i układem zawieszenia. Za generowanie drgań może odpowiadać niski poziom płynu hydraulicznego w...