"Witam
Polecam warsztat. Parokrotnie korzystałem z usług warsztatu i zawsze byłem zadowolony samochód zawsze był naprawiony w wyznaczonym terminie wzorowo i sumiennie nic dodać nic ująć .Właściciel zna się na rzeczy a jednocześnie jest rozsądny cenowo. Jeszcze raz gorąco polecam warszta Pana Andrzeja.",
ginta, opel
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Jestem seniorem z wykształcenia mech. sam. kupiłem w roku 2018 Reno Captur 1.2 benzyna.nowy, mam do wykonania ostatni przegląd gwarancyjny do 20 czerwca 2020 r. Jestem z Mosiny, mogę dojechać . Szukam dobrego warsztatu który solidnie przejrzy mój chyba ostatni samochód, czy nie wytworzyły...