"Witam serdecznie. Naprawiam juz jakiś czas swój samochód w tym warsztacie . Chce powiedzieć ze ten mechanik ma bardzo dużą wierze o samochodach. Szybko znalazł usterkę naprawił to a ja nawet nie zdążyłem kawy wypić , a samochód był już ogarnięty i wszystko działa po dziś dzień . .. polecam goraco",
kebab, passat
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Jestem seniorem z wykształcenia mech. sam. kupiłem w roku 2018 Reno Captur 1.2 benzyna.nowy, mam do wykonania ostatni przegląd gwarancyjny do 20 czerwca 2020 r. Jestem z Mosiny, mogę dojechać . Szukam dobrego warsztatu który solidnie przejrzy mój chyba ostatni samochód, czy nie wytworzyły...