"Warsztat naprawdę solidy furę naprawili mi w dwa dni i jeżdżę już bezproblemowo od tygodnia. Wszystko działa jak należy. Obsługa sama w sobie bez rewelacji natomiast widząc jak ciężką pracę wykonują też nie miałbym powodu do szerokiego uśmiechu w poniedziałek rano. Ogólnie bardzo polecam. ",
Tomek O.
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam, mój problem polega na tym że na wolnych obrotach przy zimnych silniku karoseria mojego samochodu się trzęsie, po rozgrzaniu problem w zasadzie znika. Zgłosiłem to na serwisie Hyundaia i dostałem odpowiedz ze ten typ tak ma. Nadmienię ze samochód jest jeszcze na gwarancji, poinformowano...