"Jeden z niewielu warsztatów w którym można się umówić i być przyjętym w terminie i otrzymać w podanym terminie auto po fachowej naprawie. Mój dziadek mercedes się sypie niestety ale dzięki fachowcom radzi sobie całkiem dobrze. Polecam.",
Zbigniew, Mercedes w-211
Zajmujemy się kompleksową obsługą samochodów osobowych i dostawczych wszystkich marek. Posiadamy wiedzę i specjalistyczny sprzęt diagnostyczny, dzięki którym jesteśmy w stanie szybko i bez zbędnych kosztów usunąć usterki większości samochodów.
"Co najmniej od dwóch lat serwisuje w tym warsztacie, flotę służbowych aut dostawczych oraz osobowych. Nigdy nie spotkałem się ze źle wykonana usługą, co więcej, zawsze mogłem liczyć na dobrą radę wskazówki i pomoc. Zawsze otrzymywałem usługę na najwyższym poziomie, z gwarancją i pewnością poprawnie wykonanej naprawy. Zdecydowanie polecam.",
Irecki, Iveco; Citroen; VW
"Warsztat szybko i sprawnie wykonał naprawę systemu recyrkulacji spalin z wymianą zaworu EGR w rzadko spotykanym w PL aucie oraz zlecił regenerację turbosprężarki. Efekt naprawy jest wyraźnie widoczny - auto dobrze się sprawuje i odzyskało moc. Polecam ten warsztat.",
Maciej, Ssangyong Kyron 4x4 141 KM 2008
"Zgłosiłam się do Panów po przeczytaniu bardzo dobrych opinii i nie zawiodłam się. Pełen profesjonalizm , przerażała mnie ilość rzeczy do naprawy ale Panowie znaleźli sposób na zmniejszenie kosztów i co więcej autko miałam w bardzo szybkim czasie do odbioru. Wszystko wyjaśnione , atmosfera i podejscie do klienta absolutnie cudowna. Dziękuje...",
Ania, Toyota Yaris
"Pelna profeska . Zawsze fachowo dbając o zadowolenie klienta .",
Leszek, Bmw
"Przegląd samochodu wykonany bez zastrzeżeń.
Czasowo i cenowo bardzo atrakcyjnie. ",
Mwypych, Vw passat 1.8 tsi, rocznik 2017
"Bardzo dobry mechanik, solidny i uczciwy, gdzie w dzisiejszych czasach ciężko o takiego! Znam to niestety z własnego doświadczenia. Wiec nareszcie moge stwierdzic ze juz znalazlam i zdecydowanie polecam!! :)",
Patrycja, audi a4
"Naprawiam od lat wszystkie samochody firmowe w tym serwisie i szczerze polecam.
Miła obsługa i naprawdę można się dogadać, chłopaki znają się na rzeczy.
",
Tomek
"Szybko i tanio. Jakosc w granicach normy. Polecam.",
Daro, Volkswagen golf 5 plus
"Fachowa, szybka wymiana opon z wyważeniem. Dokręcanie kół najpierw wkrętarką a potem kluczem dynamometrycznym przez drugiego Pana. Wymieniony wentyl dodatkowo 20zl. Ogólnie bardzo pomocni i rozmowni Panowie. Miły szef!",
MichalK, Mitsubishi Lancer 2.0 Di-D 143KM 2010
"Wszystko w jak najlepszym porządku, usługa o umówionym czasie, sprawnie i nie aż tak drogo.",
Krusha, Mercedes Sprinter 2005
"Bardzo przyjazna atmosfera'przyjeli mnie przed weekendem gdzie piec innych warsztatow do ktorych dzwonilem wczesniej mnie olalo.",
Piotr Chistow , vw passat b6
"Współpraca z nimi to sama przyjemność, fachowa i solidna obsługa, doświadczona i zawsze chętnie służąca pomocą. Nie raz miałem okazję naprawiać w tym warsztacie samochód i jestem zadowolony z świadczonych przez nich usług, to profesjonalna firma.Wiem, że na tych mechaników mogę liczyć. Zawsze znajdę tu fachową poradę i solidną naprawę. Auto...",
Robert, VW Passat 1,9 TDI
Koszt wykonania usługi programowanie czujników TPMS w Gdyni: od 78,00 PLN do 87,00 PLN
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam. Jak wykasować kontrolkę ciśnienia w oponach w Toyota RAV 4- IV, 2014r. benzyna ? Kontrolka po uruchomieniu silnika przez minute mruga, a następnie świeci na stałe. Zmieniłem koła na zimówki i od tamtej pory nie mam pojęcia jak skasować. Próbowałem przyciskiem pod kierownicą, ale bez...
Po dość mocnym zahamowaniu zaświecił się komunikat (spadek ciśnienia w kołach ).Po zatrzymaniu samochodu i wizualnym obejrzeniu kół stwierdziłem że nie ma ubytku powietrza . Zgasiłem świecący się komunikat na wyświetlaczu radia. Po chwily zauważyłem że świeci się kontrolka przy na liczniku (nad...
dlaczego pali sie kontrolka ciśnienia opon , pomimo że wszystko jest w porzadku w skodzie citigo?
Dzień Dobry. mam Citroena C4 Grand Picasso. Wyświetla mi się alarm - uszkodzenie systemu kontroli powietrza w oponach. Gdzie mam się udać na naprawę? Do elektronika czy pana od kół?