"Odebrałem dzisiaj auto z serwisu, jestem bardzo zadowolony z obsługi, Pan Kamil ma ogromną wiedzę i mnóstwo cierpliwości za co WIELKIE DZIĘKI!
Szybka, sprawna naprawa i duży plus za transport do domu kiedy zostawialem auto.",
Maciek, Ford Mondeo
Każdy, kto posiada auto, prędzej, czy później będzie musiał wziąć się za jego gruntowne wysprzątanie. O ile mycie samochodu nie stanowi problemu w dobie wszechobecnych myjni, o tyle pielęgnacja...
Tapicerka w samochodzie ciągle jest wystawiona na liczne zabrudzenia. Plamy od napojów, słodkości, czy szminki są bardzo trudne do wywabienia. Tym bardziej, jeśli masz nowsze auto, wyposażone w...