"Serwisuję w Gropro swoje Peugeoty 4 szt + 1 Fiata Doblo. Zaczęło się przypadkowo od wymiany tylnych belek - usługa wykonana super, więc spróbowałem też ze zwykłymi naprawami ... i już tak zostało, więc zmieniłem serwis na stałe i od 3 lat robię wszystkie naprawy właśnie w Gropro. Właściciel bardzo komunikatywny, pomocny i co najważniejsze...",
RSYSTEM / Rafał, Peugeot 206 / Fiat Doblo
"Naprawa szybka, z dobrym wynikiem. Bardzo dobry warsztat. Polecam!",
Andrzej, Mitsubishi Space Star prod. 2013
Witaj w serwisie samochodowym AutoZoneX Serwis Jesteśmy profesjonalnym serwisem samochodowym z pasją do obsługi i naprawy pojazdów. Nasza firma działa w branży od wielu lat, zapewniając kompleksową opiekę nad samochodami naszych...
"Wszystko wykonane szybko, rzetelnie, zgodnie z ustaleniami. Doradzają, nie naciągają. Pozostawili bardzo dobre wrażenie.",
Andrzej, Peugeot 206
"Witam, i na początek chciałabym pozdrowić sympatycznego właściciela, pana Marcina. Ostatnio miałam sposobność naprawiać , serwisować, auto w Auto Luxie. Czas naprawy , jak też i jakość uważam ,że są na poziomie. I nawet rachunek był dla mnie zaskoczeniem, był niski. Pozdrawiam. Anna z Astry.",
anna z astry, opel astra 2010
"Pozdrawiam Pana Artura, Naprawa kolektorów AUDI A6 ssących trwała cztery godziny, samochód pracuje jak nowy, pojechałem tam z polecenia znajomego, który serwisuje swojego TOUAREGA i też naprawiał tam kolektory, żadna ściema części oryginalne i nowe.Przy okazji skanowanie wszystkich komputerów i wykryta drobna usterka, która została usunięta...",
Ralfi4, Audi A6
"Warsztat zdecydowanie wart polecenia! Pan Damian bardzo sprawnie wykonał przegląd samochodu na bierząco informując mnie o cenach rzeczy do wymiany. Wcześniej, również, pomógł w usunięciu check engine. Pan Damian utrzymuje wysoki standard i nastawienie „na klienta” :) Serdecznie polecam ",
Alex, Hyundai i20 Active
"Zdecydowanie polecam ten warsztat. Szybko, sprawnie w rozsądnej kwocie.",
Konrad, Wv
"Korzystam z usług w tej firmie i od 9 lat. Za każdym razem (łącznie 4 auta) auto jest profesjonalnie sprawdzone mankamenty naprawione i mam spokój.
Nigdy nie miałem wtórnych problemów tym co było już naprawione.
Jedynie kiedy wracałem do warsztatu to co roczny przegląd i wymiana opon.
Salon jak najbardziej polecam każda naprawa jest...",
Wioleta, Skoda Fabia III
Dlaczego my? Allianceautoserwis to nie tylko Serwis samochodowy – to przede wszystkim entuzjaści motoryzacji, którzy do swojej pracy podchodzą profesjonalnie i dbają żeby każdy klient wyjechał z naszego warsztatu zadowolony. Odznaczamy się...
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam pacjent to ford mondeo mk3 2.0 tdci 130km odpala tylko z plaka, gdy zapali już z plaka chodzi dobrze bez plaka nie chce odpalić
Witam. Mam następujący problem z fordem c maxem mk1 1.8 tdci 115 KM z 2010 roku. Mianowicie auto po rozgrzaniu( na zimno jest okej) dostaje czkawki, chodzi bardzo nierówno na biegu jałowym. Wymieniono dwa wtryski, ponieważ stwierdzono usterkę elektryczną wtryskiwaczy, nie rozwiązało to jednak...
Pół roku temu regeneracja wszystkich wtryskiwaczy. Teraz pojawił się problem z odpaleniem silnika zapala na ciepłym czy zimnym silniku dopiero po 3-5 obrotów silnika. Nawet gdy natychmiast startuje po zgaszeniu silnika. Czujnik pozycji wałka wymieniony na oryginał dalej to samo.
Dzień dobry Touran 2,0 tdi 2015 r z silnikiem CFHC Jak zimny to pali od strzału a im bardziej się rozgrzewa to odpalanie coraz z dłuzszym kręceniem było tak że nie odpalił musiałem mu podac plaka Marian
Nierówna praca silnika na wolnych obrotach z pewnością jest frustrująca, ale poza tym może prowadzić do poważnych usterek. Za ciężką i nierówną pracę odpowiadać mogą niedrożne wtryskiwacze paliwa,...