"Gorąco polecam !!!Jestem kobietą i jak to kobieta wiem tyle o autach co mężczyzna o kosmetykach. Moja kochana Renóweczka zawiodła mnie w dordze do Łodzi dokładnie dwa dni temu ,podczas jazdy autko nagle zgasło i już nie chciało odpalić .W internecie znalazłam numer, zadzwoniłam, w ciągu godziny przyjała laweta, po dojechaniu do warsztatu...",
Basik , Meganka 2005 rok