"Podziękowania za pomoc powypadkową. Cieszę się, że postanowiłem zgłosić się do tego serwisu. Zyskali uznanie w moich oczach za podejście do klienta oraz tematu.",
P.L.
"Krótki czas oczekiwania na naprawę. Jestem bardzo zadowolony :)
Szybkość, jakość To jest to co wyróżnia ten zakład.
POLECAM :)",
Majzner
"Jakiś czas temu oddałem swojego Mondeo na naprawę zawieszenia. Sprawę załatwiono szybko i solidnie.Informowano mnie na bieżąco o zakresie prac i ewentualnych kosztach. Na każdym etapie mogłem podjechać i zobaczyć co się z autem dzieje. Obsługa miła, diagnosta i mechanik na poziomie. Polecam.",
Wojtek
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam Mam problem z napęd ami w Jimny 2006 1.5 a mianowicie 4WD załącza się pokazuje to kontrolka a sprzegielka nie są załączone i most przedni nie ciągnie (wał tak). Dodatkowo teraz nie może zaskoczyć 4L Przeczytalem wszystkie posty i jestem bezradny, moi mechanicy nie jarzą więc bardzo...
Posiadam kia sorento z 2004r dizla mam maly problem wrzucilem na naped na 4x4 i nie chce przerzucić spowrotem na szosowe, co to może być za przyczyna?
Witam. Pojawiła się informacja. Usterka AWD. Czy ktoś miał taki problem. Kuga 2010 2.0 TDCI? Bardzo proszę o pomoc
Problem polega na tym ze gdy jadę 100 km na godzinę puszczam gas zapalają się kontrolki 4WD SYSTEM SERVIS REQUIRED i traci moc moze ktoś miał podobny problem z góry dziękuje za wskazówki