"Gorąco polecam Pana Marcina .
Bardzo profesjonalne podejście do klienta .
Cała usługa wykonana na wysokim poziomie ,w błyskawicznym tempie .
Zdecydowanie najlepszy mechanik do którego trafiłam
Polecam!!!! ",
Oziza, Ford Fiesta
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam, lakier w samochodzie mam już trochę wyblakły, i chciałbym jakoś odnowić samochód. Myślałem o oklejeniu samochodu kolorową folią. Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć na ten temat? Jak z wytrzymałością takiej folii, odpornością na warunki atmosferyczne? Cena jest nieporównywalnie mniejsza w...