"Bardzo profesjonalny warsztat. Naprawiam tam swoje auta od dłuższego czasu i jestem zawsze zadowolony. W sytuacjach awaryjnych nigdy nie odmówią pomocy ,nawet przy dużym obłożeniu pracy .Co ważne ceny nie zwalają z nóg. Kadra mechaników bardzo doświadczona.Obsługa zawsze miła i pomocna.
",
Zadowolony klient, Mitsubishi space star
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
peugeot 3008 z 2010 r 1.6 diesel wskaźnik spalania skacze jak chce na przykład 2 l 20 l 500 l1000 li tak dalej szybkoś nie ma znaczenia.
Witam. Posiadam golfa 4 TDI, GTI z 1999 roku. Problem to wyświetlacz, tzw FIS. Po nagrzaniu nic nie widać na wyświetlaczu. Zatem proszę o informację czy jest możliwość naprawienia i jakie koszty tej naprawy.
Opel insignia wyswietlacz navigacji jest albo niebieski albo caly bialy. Co się mogło stać?
Po wymianie akumulatora wyświetlacz centralny nie działa .skoda 1,2 r05 ambiente