"Samochód przyjęty do naprawy właściwie „ od ręki” , w terminie wykonana usługa , rzetelne wykonanie , polecę każdemu .",
Jagoda, Opel Mokka
"nareszcie znalazłem uczciwego mechanika naprawia to co wymaga naprawy a nie naciąga klienta na zbędne koszty polecam ",
kowalski
"Bardzo dobry serwis z profesjonalnym podejsciem do klienta. Ogolnie polecam.",
Pawel, VW Golf
"Bardzo jestem zadowolony z montażu gazu jak i jego świetnego funkcjonowania, Zostałem fachowo przeinstruowany co do działania i obsługi instalacji przez Pana Wojciecha i Piotra. Dziękuję jeszcze raz za miłe i profesjonalne podejście do klienta i samą usługe gdyż auto śmiga na gazie tak samo dobrze jak na Pb. Grzegorz Kojot",
Grzegorz Kojot, Honda Element
"Ocena jak najbardziej pozytywna. Umówiłem się wcześniej na naprawę samochodu (Pan polecony przez znajomego), naprawa bez opóźnień, wszystko w należytym porządku - solidnie. Podczas odbioru samochodu, Pan wszystko wytłumaczył i pokazał na czym polegała naprawa i co zostało zrobione. Przy okazji zwrócił uwagę, że powoli trzeba zainteresować się...",
yakooz, Opel Signum
"Brak wspomagania kieroownicy.diagnoza szybka i skuteczna.wymiana pompy wspomagania
",
Małkowski, skoda Fabia
"Wymiana wahaczy, filtrów oraz regulacja zbieżności wykonana bardzo dobrze. ",
Paweł, Chevrolet Aveo benzyna
"Trafiłem na serwis przejazdem ponieważ podczas jazdy pękł mi wężyk od hamulca, wymiana bardzo szybka, cena jak dla mnie dobra. Z czystym sumieniem mogę polecić. ",
Zbyszek , Toyota
Bosch Service Mądry / pompy, wtryskiwacze, turbosprężarki
ul. Sprzętowa 4, Osiedle Kętrzyńskiego, Olsztyn
"Polecam ten warsztat ! W ASO za naprawę chcieli około 3 tys. , Mądrzy naprawili mi auto i to bardzo dobrze za 400 zł. - jest różnica prawda . Uważam że dla tego warsztatu nie ma rzeczy której nie da się naprawić . Jeszcze raz polecam ! ",
cdti
"Jak dla mnie bomba! Jestem zadowolony i szczerze polecam. no fakt ktoś kto pierwszy raz szuka może lekko zbłądzić ale warto",
szczery, fiacik
RESMA salon i serwis Jeep® Citroën Fiat, Professional i Opel
Obrońców Tobruku 5, Osiedle Podgrodzie, Olsztyn
"Fachowa obsługa, duży pozytyw - Polecam!!!!! Panowie z biura bardzo pomocni.",
Punto 3, Fiat Punto
"Świetny warsztat. Wszystko zgodnie z umową , szybko i na czas. Jestem bardzo zadowolony będę polecał to miejsce. ",
pawłoW, Opel Insignia
"Zostały wymienione zaciski przednie, wymieniona rozrusznik, naprawa przebiegła bardzo sprawnie, obsługa przesympatyczna zarówna pan prezes , chyba właściciel jak i pan mechanik, doradzili jeszcze pewne naprawy o których nie wiedziałem wszystko przez kontakt telefoniczny, nie ma naciągania na kasiorkę, wszystko za moją zgodą, dziękuję. Ps. Tak...",
Ryszard/1945 Olsztyn, Mercedes 202 silnik 1.8
"Byłem moim 7-cio letnim focusem już w 2 warsztatach. Dopiero tutaj znaleźli przyczynę pukania w zawieszeniu. Dodatkowo za darmo zrobili przegląd auta. Dobra robota! Dzięki :)",
Bolesław, Ford Focus
Godziny otwarcia Pon-piątek 8-16 sobota i godziny popołudniowe po uprzednim umówieniu Zajmujemy sie naprawą aut wszystkich marek pełna mechanika Nowość!!! Regeneracja zaciskow hamulcowych (zapieczone poblokowane urwane...
"Naprawa szybka, rzetelna. Świadczone usługi na najwyższym poziomie, ceny konkurencyjne. Polecam!!!",
Kasia, VW polo
"Opinia jak najbardziej pozytywna! W warsztacie panuje ład i porządek, zostawiając tam samochód nie ma żadnych wątpliwości, że zostanie on fachowo naprawiony. Obsługa na najwyższym poziomie-wszystko można ustalić zarówno z góry jak i w trakcie naprawy. Raz uzgodniona kwota nigdy nie wzrośnie (nawet jeśli zrobią coś więcej to nie biorą za to...",
Kiero, BMW 320D
"Również korzystam z usług WCM i nigdy nie miałem problemu zawsze szybko tanio i na czas !! Polecam ten warsztat ",
Marek, BMW X5
"Krótko. Kupiłem auto do tzw renowacji. Temat felgi , stan opłakany , szrot. Znajomy polecił mi firmę Warmia Whells. Sprawą zajął się Pan Tomasz. Człowiek przemiły i konkretny. Felgi po renowacji wyglądają oszałamiająco. Koszt usługi bardzo przystępny. Polecam Polecam.
Tomasz C. Olsztyn ",
Junior , VW Phaeton
"Naprawiałem w tym warsztacie skrzynię biegów i silnik. Jeżdżę już ponad 2 miesiące i jest wszystko bez zarzutu. Nie puka, nie hałasuje, nie zgrzyta wszystko płynnie chodzi- w tym warsztacie pracują fachowcy i profesjonaliści. Do tego Pan Sławek właściciel uczciwy człowiek wziął tyle i powiedział nie było dodatkowych opłat. Wszystkim polecam",
Marek, skoda
"Wszystkie opinie nie sa przesadzone i to faktycznie bardzo profesjonalny , uczciwy i szybki serwis samochodowy. Nie jestem miejscowy ale z czystym sumieniem polecam ten warsztat wszystkim gdyz jestem tutaj stalym klientem i nigdy sie nie zawiodlem",
bocian, VW GOLF
"Bardzo dobry mechanik za rozsądne pieniądze. Nie naciąga klienta. Z całą pewnością godny polecenia. Sabinka będzie naprawiana tylko u niego.",
Tomek, Saab 9-5
"WYBRAŁAM TERMIN PRZEZ WWW. OBSŁUŻONO MNIE PUNKTUALNIE JAK W BOOKINGU. W POCZEKALNI PRZYJEMNIE. OBSŁUGA MIŁA. NAWET MECHANIK Z POCZUCIEM HUMORU. ZWYKLE SĄ DOŚĆ GBUROWACI. CENA KONKURENCYJNA. OGÓLNIE JESTEM ZADOWOLONA. ",
KARINA, HONDA JAZZ
"Terminowy ,solidny ,niedrogi . Mechanicy pracujący przy samochodzie wiedzą co mają robić. Od momentu przyjęcia samochodu do naprawy do wyjazdu ( oraz pilne porady telefoniczne z trasy) wszystko na wysokim poziomie. Polecam ",
Benek, Mercedes R320
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
W czasie jazdy przeskok kierownicy w lewo, minimalnie. Kolo kier. idzie na lewa strone, nie wraca i nie obraca sie w kolo. Pojazd nie skreca. Porusza sie prosto. Jaka przyczyna. Skret kola wyczuwalny i slychac stukot. Uklad szczelny.
Dzień dobry Przy mocnym hamowaniu pojawiają się drgania kolumny kierowniczej. Na co zwrócić uwagę ? Pozdrawiam
Witam. Mam opla vectre c 2006 w ostatnim czasie wymienione kompleksowo hamulce i zawieszenie przód tył. Problem to ściąganie auta w prawa stronę. Przed wymianami nie było to tak odczuwalne jak teraz. Geometria wykonana i wychodzi poprawnie. Opony wymienilem na zimowe ale problem pozostał. Nie...
Witam jestem posiadaczem auta Land Rover Freelander I. Auto posiada silnik 1.8 Turbo (Benzyna+gaz). Od pewnego czasu podczas pełnego obrotu kierownica (360stopni) czuć "strzelanie" pod siedzeniem pasażera i także jest odczuwalne w nogach siedząc z tylu na środku.
Skoda Citigo to najmniejsz model produkowany przez czeskiego producenta. Jego produkcja rozpoczęła się w 2011 roku i trwa do dziś. Tym samym jest on bezpośrednim konkurentem w swojej klasie...
Wibracje i drżenie samochodu podczas skręcania jest ściśle powiązane z układem kierowniczym i układem zawieszenia. Za generowanie drgań może odpowiadać niski poziom płynu hydraulicznego w...