"Wszystko w porządku, cena rozsądna. Jedyny minus, że trochę się naczekałem, ale nie wiem czy to wina warsztatu, czy portalu, który pozwolił mi umówić wizytę na godzinę, w której warsztat dopiero się otwierał.",
Jkkia, Kia Sportage 1.6 2011
TWIN A AUTO to nowoczesny warsztat samochodowy w Mysłowicach, obsługujący kierowców z całego miasta i okolicznych dzielnic. Zajmujemy się kompleksową mechaniką pojazdową, naprawami bieżącymi oraz serwisem...
"Świetna obsługa. Przyjęli auto, zrobili wycenę, oddali w umówionym terminie, a w wszystko w przyzwoitej cenie. Polecam gorąco.",
Maciej Ka, Audi A6
"Diagnoza i naprawa wykonana bardzo szybko i na najwyższym poziomie. Radzą sobie z rzeczami, które innym serwisom sprawiały nierozwiązywalny problem. Zdecydowanie polecam!",
Paweł, Land Rover Discovery 4
"Wszystko w porządku, bardzo dobry kontakt, fachowa pomoc. ",
Lukasz, Kia soul I 2009 1.6 crdi
"Ilekroć przychodziła kwestia wymiany zawieszenia w samochodach zawsze zwracałem się do tego warsztatu i nigdy nie było żadnych problemów z terminami czy też samą jakością wykonanej usługi. Droga dojazdowa to idealny test montowanego zawieszenia, więc musi być idealne! ;))",
qqhd
Nasz warsztat samochodowy specjalizuje się w naprawach samochodów z grupy VAG (Volkswagen, Audi, Seat, Skoda, Porsche) Elektronika samochodowa, mechanika, diagnostyka. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.
Warsztat czynny jest od pn-pt w godzinach od 8.00-17.00 w sb od 8.00-13.00. Mieści się w Mysłowicach przy ul. Wiśniowej 2A (Mysłowice Brzeczkowiece).
"Polecam .Profesjonalnie, szybko,bardzo dobrze wykonana usługa .Bardzo dobry kontakt na każdym etapie naprawy .Szybki czas naprawy do tego samochód zastępczy .Jeszcze raz Gorąco polecam.",
Sabina, Mini cooper
JUŻ OTWARTE Umów się już dziś; Bardzo prosty i szybki dojazd od dróg A4, S1, 79 Dojazd do nas na skrzyżowaniu dróg Dworcowa i Fabryczna jedziemy w prawo w kierunku firmy NawiTrans. Przed szlabanem jedziemy w lewo i jeszcze raz w lewo
"Warsztat polecam w 100% bardzo miła obsługa, naprawy w terminie, tanio i solidnie. Naprawiałem Seata Ibize nie jeden raz na tym warsztacie i w najbliższym terminie zgłosze się z vw golfem...nie żebym się cieszył, że musze przyjechac, ale jak juz mam to właśnie na ten warsztat... ;)",
rkn, ibiza,golf V
"Czekalem do tej chwili zeby wykonac pare uslug i wtedy sie wypiwiedziec na temat warsztatu
A wiec tak ",
Dziamblik, Kia ceed , Renault Megane
"Przez przypadek wpadłem na nich po tym jak przejęli warsztat po poprzednim właścicielu i serwisuje u nich auta do dziś. Profesjonaliści znają się na tym co robią, robią to dobrze i za rozsądne pieniądze nie znam lepszego serwisu BMW a szukałem już w różnych miejscach",
Piotrek, BMW
ZADZWOŃ TERAZ I UMÓW SIĘ NA KONTROLĘ STANU TECHNICZNEGO TWOJEGO SAMOCHODU. WYMIANA OLEJU GRATIS! Nasz warsztat znajduje się na terenie stacji paliw TANKSZTELA. Nazsza specjalizacja to Elektronika samochodowa, w tym naprawa...
"Warsztat rzetelnie podchodzi do swojej pracy. Czas wykonania zaskakująco szybki, terminy do uzgodnienia pod klienta, obsluga mila i sprawna. Bez zarzutów. Widać, ze Panowie znaja sie na rzeczy i chętnie wykonują swoja prace. Nie musze sie czuc winna, że im przeszkodziłam w pracy. Polecam.",
Edyta, FIAT
"Do warsztatu oddaję swoje auta od co najmniej 5 lat. Admar to solidna firma, auta są dopieszczone, koszty rozsądne, a komunikacja z p. Olkiem i ekipą - szybka i bez owijania w bawełnę.",
szczeepan, Opel Astra, Skoda Octavia, Fiat Panda (gaz), Suzuk
"Auto naprawiane kilkakrotnie w warsztacie i jestem bardzo zadowolona. Fachowa obsługa.
Gorąco polecam! ",
Gosia, Fiat Grande Punto
"Z czystym sumieniem mogę polecić warsztat, bardzo sympatyczna obsługa, doprowadzili mój samochód do porządku w 1 dzień, gdy inny mechanik nie potrafił zdiagnozować problemu przez miesiąc. Na pewno wrócę.",
Mateusz, Peugeot 207 GTi
"Naprawiam w Stomar samochód od prawie 3 lat .Końcem 2015 r naprawiałem silnik 19tdi od tamtej pory zrobiłem 40000 i silnik chodzi jak złoto ma moc i nie bierze ani grama oleju polecam ten zakład .",
Piotr , VW GOLF
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
W czasie jazdy przeskok kierownicy w lewo, minimalnie. Kolo kier. idzie na lewa strone, nie wraca i nie obraca sie w kolo. Pojazd nie skreca. Porusza sie prosto. Jaka przyczyna. Skret kola wyczuwalny i slychac stukot. Uklad szczelny.
Dzień dobry Przy mocnym hamowaniu pojawiają się drgania kolumny kierowniczej. Na co zwrócić uwagę ? Pozdrawiam
Witam. Mam opla vectre c 2006 w ostatnim czasie wymienione kompleksowo hamulce i zawieszenie przód tył. Problem to ściąganie auta w prawa stronę. Przed wymianami nie było to tak odczuwalne jak teraz. Geometria wykonana i wychodzi poprawnie. Opony wymienilem na zimowe ale problem pozostał. Nie...
Witam jestem posiadaczem auta Land Rover Freelander I. Auto posiada silnik 1.8 Turbo (Benzyna+gaz). Od pewnego czasu podczas pełnego obrotu kierownica (360stopni) czuć "strzelanie" pod siedzeniem pasażera i także jest odczuwalne w nogach siedząc z tylu na środku.
Skoda Citigo to najmniejsz model produkowany przez czeskiego producenta. Jego produkcja rozpoczęła się w 2011 roku i trwa do dziś. Tym samym jest on bezpośrednim konkurentem w swojej klasie...
Wibracje i drżenie samochodu podczas skręcania jest ściśle powiązane z układem kierowniczym i układem zawieszenia. Za generowanie drgań może odpowiadać niski poziom płynu hydraulicznego w...