Zajmujemy się mechaniką pojazdową aut wszystkich marek. Każdą naprawę wykonujemy fachowo i możliwie szybko. Konsultujemy z klientem każdy etap naprawy. Warsztat został otwarty niedawno, dlatego zależy nam na zdobyciu dobrej opinii i grona...
Jesteśmy firmą działającą w od ponad 20 lat . Posiadamy duże doświadcze w naprawach samochodów osobowych i dostawczych.
Serwisy Grupy KIM należą do najlepiej ocenianych i najczęściej polecanych w regionie. Oddając pod naszą opiekę swój samochód, macie Państwo pewność najwyższego standardu wykonania usługi oraz niezwykle fachowej i pomocnej obsługi. Nasi...
Na rynku motoryzacyjnym funkcjonujemy z powodzeniem już od 2002 roku realizując od samego początku działalności najistotniejszy dla nas cel, którym jest zapewnienie najwyższego standardu obsługi naszych Klientów. Dzięki wyjątkowemu,...
"Pęknięte wnętrze nadkola. Mimo słabej blachy i rdzy, poradził sobie w kilka minut.",
Wojciech, Daewoo Tico
"Profesjonalizm, uczciwość. Jestem bardzo zadowolony.",
Piotr E., Opel
"Bardzo Jestem zadowolony oto mi chodziło.Usługa wykonana w ciągu jednego dnia. małe poprawki następnego i samochodzik chodzi jak na razie bardzo dobrze.",
jaro, Ford Focus rocznik 2009 2.0 TD
Serwisy Grupy KIM należą do najlepiej ocenianych i najczęściej polecanych w regionie. Oddając pod naszą opiekę swój samochód, macie Państwo pewność najwyższego standardu wykonania usługi oraz niezwykle fachowej i pomocnej obsługi. Nasi...
Auto Serwis Gędek s.c. Zbigniew i Michał Gędek
kard. Stefana Wyszyńskiego 160, Śródmieście, Gorzów Wielkopolski
Poniedziałek - Piątek 8.00 - 17.00 Sobota 8.00 - 14.00 Serdecznie Zapraszamy
"Chłopaki znają się na rzeczy, usługa wykonana szybko i sprawnie. Żadnych ukrytych kosztów, ceny i robocizna na rozsądnym poziomie. Zdecydowanie polecam. Warto. O dobrego mechanika w okolicy ciężko, więc warto skorzystać z ich oferty i doświadczenia. Ja jestem bardzo zadowolony ze współpracy i na pewno zyskali kolejnego klienta w postaci mojej...",
Sławek, Mazda 6 1.8 beznyna 2005r.
"Szybko,sprawnie,skutecznie.Wymiana filtrów i oleju-pozytyw. Polecam jak najbardziej. Bardzo miła obsługa.Mechanik znaleziony napewno nie zmienię.",
Edyta, Hyundai i30
"Bardzo dobra obsługa, fachowa-ful serwis jeśli chodzi o ofertę naprawczą, naprawiałem kilka razy samochód zawsze szybko i sprawnie - polecam tego mechanika.",
kris
"Bardzo dobry mechanik, mówiąc krótko robi wrażenie!!",
MrKrycha
"Jak wielu poprzedników potwierdzam fachowość Pana mechanika. Konkretny gość i jakość usługi na wysokim poziomie. Auto z uszkodzeniem trafiło do warsztatu, diagnoza uszkodzona turbina. Trzy dni po diagnozie auto odebrałem z warsztatu i jestem zadowolony. Szybki czas naprawy i koszt niewielki w porównaniu do innych warsztatów. Podpisuję się pod...",
michał m., opel vectra
"Bylam w Polsce przejazdem ,kiedy zaczelam mieć problem w aucie z rura wydechowa.Znalazlam tez warsztat.Pomoc uzyskałam poza godzinami otwarcia.Bardzo się ucieszyłam.Wyjatkowo profesjonalna obsluga,Mili pracownicy .Jeśli będę miała cos naprawić lub pomalować w moim Volvo na pewno umowie się z tym warsztatem.",
Barbara van Elderen, Volvo
"Polecam Warsztat Tip Top Kasperek ze względu na szybką i tanią naprawę mojego samochodu. Szybka diagnostyka i konkretny fachowiec sprawiły, że następnego dnia miałem auto już gotowe. Mogę z pełnym przekonaniem polecić ten warsztat.",
Paweł , Opel Astra
"Bardzo sprawna obsługa. Serwis na najwyższym poziomie, a przy tym w bardzo rozsądnej cenie. Nowy wydech sprawuje się bez problemu. ",
Ola, FIAT STILO
"Polecam szczerze! Obsługa super! Panowie naprawiają i robią nawet więcej niż potrzeba w tej samej cenie! Doradzają i podpowiadają, co powinno być w szybkim czasie zrobione. Warsztat jest ładny, czysty, profesjonalny! Szef uśmiechnięty i bardzo sympatyczny! ",
Dorota, Toyota
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam mam galaxy z 2010 diesel i od pewnego czasu czuć spaliny w kabinie. Co robić?
Po dodaniu gazu jak spadaja obroty przy tlumiku slychac jakby pierdzenie dodam ze auto jest nowe ma przejechane 400km ,jest to silnik 1.0 sce.jest to moje 1 nowe auto I jestem moze przewrazliwiony albo ten silniczek jest po prostu maly I tak ma albo musi sie tam wszystko jeszcze ulozyc, dzieki...
Honda Civic 1995 1.3 benzyna dzwiek wydechu nie wydobywa sie z rury tylko bezposrednio z pod spodu Auta
Tłukący o podłogę srodkowy tłumik opel corsa c 1.0 dzieje sie tak przy ruszaniu i zmianie biegow z 1 na 2 a z 2 na 3 to raz wali raz nie, jaka jest tego przyczyna? Bardzo prosze o pomoc
Obecność spalin w kabinie jest niebezpieczna dla zdrowia oraz wskazuje na problem występujący w samochodzie. Jeżeli kierowca lub pasażerowie odczuwają swędzenie oczu związane z gazami spalinowymi,...