Kris-Mobil Mechanika Pojazdowa Samochody Osobowe i Ciężarowe
Inż.Juliana Rummla 23, Chwarzno-Wiczlino, Gdynia
Mechanika pojazdowa samochodów osobowych, ciężarowych i naczep. Naprawy bieżące, diagnostyka komputerowa, Wymiana oleju smarowanie, Wulkanizacja, Przechowalnia opon. Pomoc drogowa osobowe i ciężarowe 24h/7 Serdecznie zapraszamy
"Gwóźdź w oponie. Szybko, dobrze i tanio. Nie jest to moja pierwsza naprawa w tym warsztacie.
Zawsze byłem zadowolony z usługi. Polecam.",
Andrzej Górecki, Volvo VX40 cross country
"Polecam poniewaz jak nie byłem zadowolony z usługa właściciel sam wrzał sprawe do reki i dopilnował aby wszystko było jak nalezy.
Boje sie ze inne serwisy to by nie zrobili.
Jeszcze wróce tutaj.
",
Ppp, Seat Alhambra
"Szybka i trafna diagnoza. . Wykonali dla mnie usługe wymiany rozrządu w Audi A8 4.2 FSI . Polecam warsztat. ",
Kamil, Audi A8 d4
"Twardy pedał hamulca, brak wspomagania to niebezpieczna usterka, długa droga hamowania i telefon do mojego mechanika z ECO Serwis Gdynia. Efekt - po dwóch godzinach usterka usunięta. I jest tak zawsze, jak potrzebna jest mi pomoc - szybka, sympatyczna i fachowa obsługa i ceny bardzo przyzwoite. Polecam zdecydowanie!",
Witold, Opel Vectra
"Miła szybka obsługa ,sprawdzanie błędu VAG skanerem.",
Nick, Suzuki Swift
"Porządny warsztat. Naprawa porządnie wykonana, ceny ok. Do dyspozycji mają auto zastępcze. Polecam",
Justyna, Ford
"Wszystko na wysokim poziomie do tego autko zastepcze.
polecam",
Piotr, focus
"bardzo sprawnie i szybko i auto zastępcze na czas naprawy ",
andzej, subaru forester
"Od początku istnienia tego warsztatu jestem stałym klientem. Nikomu innemu nie daję nic robić przy moim aucie. Rozsądne ceny usług, co można szybko to szybko na co trzeba poczekać to i tak szybko no i profesjonalizm szczególnie w naprawach BMW.",
marcin.gw, BMW e46
"Profesjonalny warsztat. Potrafią naprawić, a nie tylko wymieniacze. Jedyny mankament to że trzeba się umawiać kilka dni wcześniej.ceny są bardzo dobre. Naprawiają zazwyczaj na ten sam dzień. Polecam. Od kilku lat serwisuje",
W0dzu, Opel astra h
"Przegląd samochodu wykonany bez zastrzeżeń.
Czasowo i cenowo bardzo atrakcyjnie. ",
Mwypych, Vw passat 1.8 tsi, rocznik 2017
"Byłem już kilkukrotnie ze swoim i narzeczonej samochodem. Bardzo profesjonalna obsługa, mężczyzna który zazwyczaj jest na warsztacie mega zna się na rzeczy i mówi wprost co trzeba a co wypadałoby zrobić przez co wiadomo dokładnie co i jak. Jeśli chodzi o czas - jestem mega zadowolony, auto zawsze na umówioną godzinę do odbioru, jeśli coś...",
Krzysiek , Seat Leon 2 / Seat Ibiza 3
"Bardzo konkretny i uczciwy mechanik, samochód sprawdzony od a do z oraz szybka naprawa. Ceny chyba najlepsze w tej dzielnicy. Polecam",
kaja, golf 4
"Pan Maciej ma niesamowite wyczucie mechaniki sprzętu, polecam.",
MIchal
"Czy to stłuczka czy coś mnie niepokoi w moim autku zawsze mogę liczyć na sympatycznych Panów i ich fachową pomoc. Staną na głowie żeby rozwiązać każdy problem i mi pomoc. Pracują tam ludzie którzy chętnie doradzą, podpowiedzą i wytłumaczą – zdecydowanie nastawiani na zadowolenia klienta. I chyba o to chodzi prawda ? Z mojej strony PEŁNE...",
Klientka, Ford Fusion
"Szybko, tanio i solidnie. Naprawili zawieszenie w moim samochodzie i nareszcie nic nie puka i nie stuka. Są elastyczni i zawsze można się dogadać przyjechałem jak już zamykali ale sprawdzili auto, części były na miejscu, naprawili w ten sam dzień POLECAM ",
Michał, MERCEDES W210
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam mam galaxy z 2010 diesel i od pewnego czasu czuć spaliny w kabinie. Co robić?
Po dodaniu gazu jak spadaja obroty przy tlumiku slychac jakby pierdzenie dodam ze auto jest nowe ma przejechane 400km ,jest to silnik 1.0 sce.jest to moje 1 nowe auto I jestem moze przewrazliwiony albo ten silniczek jest po prostu maly I tak ma albo musi sie tam wszystko jeszcze ulozyc, dzieki...
Honda Civic 1995 1.3 benzyna dzwiek wydechu nie wydobywa sie z rury tylko bezposrednio z pod spodu Auta
Tłukący o podłogę srodkowy tłumik opel corsa c 1.0 dzieje sie tak przy ruszaniu i zmianie biegow z 1 na 2 a z 2 na 3 to raz wali raz nie, jaka jest tego przyczyna? Bardzo prosze o pomoc
Obecność spalin w kabinie jest niebezpieczna dla zdrowia oraz wskazuje na problem występujący w samochodzie. Jeżeli kierowca lub pasażerowie odczuwają swędzenie oczu związane z gazami spalinowymi,...