"AUTO GEO Potapowicz,to warsztat,który polecam wszystkim użytkownikom pojazdów samochodowych.Szybko,dobrze,tanio i miło!!!Tak określiłabym to miejsce.",
Ella, Missan Micra
"Polecam :) Regulator napięcia dobrany bezbłędnie. ",
Łukasz , Mondeo ST220
Firma istnieje od 1996 roku, od samego początku specjalizujemy się w naprawie pojazdów produkcji francuskiej, uczestniczymy w szkoleniach specjalistycznych i jesteśmy na bieżąco z nowymi rozwiązaniami w motoryzacji. Poza samochodami francuskimi...
Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17.W soboty 9-15.
24h Autoservice to warsztat samochodowy, który oferuje pełną gamę usług serwisowych, zarówno w warsztacie stacjonarnym, jak i w formie mobilnej na terenie Legnicy oraz okolic. Naszym priorytetem jest wygoda i zadowolenie klientów, dlatego...
"jak zwykle ok,u innych "mechanikow" auto bylo piec razy i lipa,ten gosc zrobil swoje i skasowal ile mu pasowalo,dla stalego klienta jak zwykle bardzo tanio, polecam z czystym sumieniem....jak szukasz "tanio" to do stodoly,jak szukasz dobrze to do "Trost"..tyle w temacie...",
adrian, bmw f10,audi s5,peugeot 308,renault megane,vw craf
"To był 3 warsztat i w końcu się udało.W 1 warsztacie uszkodzona półośka,w 2 skrzynia biegów do wymiany i w końcu 3 wymiana olejowej poduszki silnika i po problemie.Od dziś to mój warsztat i mechanik,polecam. ",
MAXX, Renault Scenic
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
witam,mam toyote avensis t25 kombi i problem polega na tym iz podczas cofania ,kiedy zaczynam skrecać kierownicą to załącza mi sie wycieraczka przednia i spryskiwacz.czy to powazny problem?
Witam, Skoda Fabia 1.4 MPI , 2000 r. Nie chodzą, nagle przestały działac kierunki i wycieraczki a bezpieczniki i przekaźniki dobre, były sprawdzone , w czym może być problem ?
Brak tempomat i klaksonu w honda crv diesel 2008r po wymianie taśmy, kupiłem używaną i tylko sterowanie radia działa .Nie działa też tylna wycieczka.
witam posiadam Primerę p12 kombi 1.8 i problem polega na tym ze nie działają kierunkowskazy trochę to dziwne bo jak auto jest zimne to działają a po przejechaniu kilku kilometrów i i wyłączeniu silnika na 3 4 minuty kierunki przestają działać.