"Serdecznie polecam, diagnoza przez telefon, przyjazd na miejsce awarii o 19.00 do pomocy.....i naprawa na miejscu. SERDECZNIE POLECAM i DZIĘKUJĘ ZA POMOC ... zwłaszcza, że był to Dzień Kobiet i miałam do domu ponad 150 km. :)",
Grażyna, Mercedes C180
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam.W moim Touranie po włączeniu ogrzewania szyby za chodzą paro ,ogrzewanie nie jest efektywne ,gdy włączę klimę para ustępuje,ale nadal nie jest za ciepło,czuję lekko słodki posmak.