"Niby peryferie... a obsługa jak w centrum :) u mnie nie było nic poważnego - ot taki zwykły serwis... niewielka cena a czas naprawy błyskawiczny... i ta herbata... na pewno tu wrócę!!!",
lolek, megane
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam.W moim Touranie po włączeniu ogrzewania szyby za chodzą paro ,ogrzewanie nie jest efektywne ,gdy włączę klimę para ustępuje,ale nadal nie jest za ciepło,czuję lekko słodki posmak.