"Polecam, kupiłem i nadal jeżdże kolejnym Hyundaiem, miła obsługa, dobry serwis, żadnych kłopotów.",
Roman, i30
Aleja Błysku to doświadczony serwis samochodowy oraz profesjonalne studio detailingowe w Wołominie. Od lat pomagamy kierowcom dbać o wygląd, bezpieczeństwo i sprawność ich pojazdów. W celu umówienia wizyty prosimy o bezpośredni kontakt...
"Miło, szybko, sprawnie. Wracałbym częściej ale trudno dostać termin. ",
Piotr, Volvo V50, 2005
"Wreszcie można się porozumieć naprawa dwóch samochodów Renault Modus i Volvo S40 perfekcyjna. słuchają doradzą a nie marudzą że to nieda się naprawić wszystkim polecam oby tak dalej ",
Darek, Modus Volvo
"Profesjonalny warsztat! Mechanicy z dużą wiedza i doswiadczeniem podchodzą z pasją do swojej pracy. To już dzisiaj rzadkość. Takie podejście pozwoliło "posprzatac" po wcześniejszych pseudomechanikach. Szkoda, że trafiliśmy tutaj tak późno.",
GBos, Volvo S60
"Pan Adam to specjalista w tej dziedzinie i najleprzy fachowiec jakiego miałem przyjemność spotkać.Nie jest mechanikiem z typu tych co mówią ''będzie pan zadowolony'' a w rzeczywistosci jest zupełnie inaczej.Kto ma za sobą wizyty w różnych warsztach wie o czym mówie.Z czystym sumieniem polecam Pana Adam i jego warsztat,gdzie usługi stoją na...",
mariusz, volvo
"Wykonuje regularnie wszystkie bieżące naprawy w tym serwisie, Panowie znają się na rzeczy. Polecam z czystym sumieniem ",
Łukasz , BMW
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Po wymianie uszczelniacza półosi i krzyżaka , podczas jazdy na biegu jest cisza ,po naciśnięciu sprzęgła i wrzuceniu na luz podczas jazdy ,ze skrzyni dochodzi nie tyle co stukanie a terkotanie ,i z utrata prędkości słabnie. Volvo V40 ,99, benzyna 1,8
volvo V50 1.6 D2 2011r. model 2012r. skrzynia manualna 6 biegów. Stuki przy zmianie biegów po zagrzaniu. Problem nie występuje na zimnym, po przejechaniu około 10km przy ruszaniu i zmianie biegów z 1 na 2 słychać stuki (czasami z 3 na 4), raz przy odsprzęglaniu napędu słychać stuk przy...
Podczas jazdy nie moge włączyć piątego biegu Volvo XC 60. Co się mogło stać?
Witam,mam problem z volvo v40,1.8 benzyna 1998,chodzi o skrzynie biegów, mechanik wymienił jakieś zabezpieczenie po czym auto przejechało 500metrow i znów to samo wbija się bieg A auto nie rusza ,czy wie ktoś co to może być,?