"Polecam tego mechanika, zna się na rzeczy. Cały czas jeżdżę z moim golfem do niego i jestem zadowolony z usług bez jakichkolwiek zastrzeżeń do wykonanej pracy.",
Szymon
"Należy się w 100% ocena pozytywna. Super specjalista bardzo uprzejmy i stawiający sprawę jasno. Jestem pod wrażeniem szybkości, fachowości oraz jakości. Wszystkim polecam ten warsztat. pozdrawiam KW",
KRZYSZTOF, ford
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam, od jakiegoś czasu podczas przyśpieszania na 2 i 3 biegu czuć dosyć mocne drgania samochodu. W czym może tkwić problem?
Witam Pacjent Fiat Punto 2006r 1,9multijet 131km Problem jest taki ze nie wchodzi w ogole 2bieg jakby go cos blogowało, a przy 4 jest zgrzyt... sprzegło pracuje noromalnie, przy wcisnietym jest cisza , przy puszczonym słychac jakby jakies tarcie, ostatnio podczas jazdy nie chciała wejsc 5 i 6...
Witam, co może być za przyczyną zgrzytanie w skrzyni biegów w fiat idea?
Fiat Stilo 1.2 16 v skrzynia 6 biegowa. Jaka skrzynia jeszcze pasuje do tego auta ?