"Miła obsługa dobrze zdiagnozowana usterka która została naprawiona ",
Janusz, BMW serii e46 sedam 2004 r
"To była tylko diagnostyka. Problem został teoretycznie rozpoznany. Co będzie dalej to się zobaczy. Jakoś tak czarno to widzę. Może się mylę.",
Bocian , Citroen C4 Picasso
Nasza firma pod nazwą "Przyjazny Warsztat" powstała w lutym 2013 roku i była realizacją marzeń o prowadzeniu własnego warsztatu samochodowego. Doświadczenie jakie posiadamy w dziedzinie mechaniki samochodowej to już przeszło ponad 10 lat....
"Mój samochód po wizycie w tym serwisie w końcu pozbył się problemu! Dziękuje Panie Marku! Weryfikacja uszkodzonych podzespołów, wycena, telefon i odbiór samochodu w dogodnym dla klienta terminie. Jedyny w Tarnowie warsztat do którego mogę zadzwonić nawet o 19:00 czy 20:00 i zawsze usłyszę odpowiedź na moje zapytanie. Oby jak najrzadziej ale...",
Wiesiek, Peugeot partner
"Firma zmieniła właściciela i nazywa się obecnie ASK40. Zakres usług i obsada pozostała niezmieniona",
Paweł
POLECAMY NASZE USŁUGI W ZAKRESIE NAPRAWY SAMOCHODÓW OSOBOWYCH I DOSTAWCZYCH W PEŁNYM ZAKRESIE. ELEKTRONIKA ,KLIMATYZACJA ,,NAPRAWA SILNIKÓW ,,ZAWIESZENIA,,HAMULCE,,ITP.POSIADAMY AUTO LAWETĘ DO TRANSPORTU DLA STAŁYCH KLIJĘTÓW ...
"Jestem klientem zakładu Pana Piotra już wiele lat , przeglądy lub inne naprawy zawsze są wykonywane profesjonalinie , terminowo . Obsługa właścicieli i pracowników jest miła i nie wymaga patrzenia na ręce . Zawsze
gdy zachodzi potzreba wymiany dodatkowych elementów w trakcie naprawy
jest to wcześniej konsultowane i ...",
Paweł , Citroen Berlingo
"Świetna firma. Autko naprawione solidnie i błyskawicznie. Teraz jeździ miękko i dużo mniej pali. Dodatkowo zostało porządnie wymyte /w cenie naprawy!!!/. Fachowa obsługa i bardzo profesjonalne podejście do klienta. Polecam.",
Zadowolona klientka, Toyota
"To tylko wymiana opon z letnich na zimowe ale jakoś nie ma się do czego przyczepić więc ocena max. ",
kocur, citroen c4 picasso
"polecam
szybko ,fachowo i z uśmiechem, wiedzą co robią i robią to dobrze
",
bodzio, citroen c5
WTS to warsztat mechaniki samochodowej Henryka Warzechy. Firma znajduje się w Tarnowie, w województwie małopolskim. Mechanicy zajmują się serwisowaniem samochodów wszystkich marek. Odpowiednie wyposażenie oraz doświadczenie pracowników pozwalają...
Warsztat 4 km od centrum Tarnowa, w pobliżu zjazdu z autostrady A4. W ofercie kompleksowa naprawa w konkurencyjnych cenach większości marek samochodów dostępnych na polskim rynku motoryzacyjnym. Diagnostyka komputerowa na miejscu przy użyciu...
"Przyjechałem ze swoim Fordem focusem ST170 z objawem braku mocy, chłopki szybko ogarnęli temat i ekspresowo auto wróciło w moje ręce z pełną mocą. Szczerze polecam!",
Mateusz, Ford Focus ST170
"Bardzo dobrze wykonany przeglad auta (jeszcze we wakacje ale nie mialam czasu napisac) nie sa za drodzy wrecz przeciwnie, bardzo przystepni cenowo. ",
Ewa, opel
"Szczerze polecam p. Mariusza. Do napraw podchodzi w pełni profesjonalnie, szuka usterki, a nie wymienia części po kolei. Dodatkowo dba o to aby auto po naprawie było czyste. Dodatkowo bardzo miły i z poczuciem humoru człowiek. Szczerze polecam.",
Przemek, Lancia Delta Tjet 1.4 120
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Citroen C5 1.6HDI 2001 problem ze skrzynią półautomatyczną. Przy zmianie biegu z dwójki na jedynkę słychać lekki chrobot. Pojawia się błąd skrzyni biegów jednak nie zawsze. Bieg wsteczny raz działa, raz nie, czasem wystarczy zgasić i odpalić ponownie.
Witam , mam awarie sprzęgła i biegów , trochę dziwna bo normalnie działała cały dzień ,podjechałam na parking i chce cofać naciskam na sprzęgło a ono nie odskakuje i nie mogę wrzucić biegu,żadnego. Najdziwniejsze jest w tym że komputer nie pokazuj żadnej usterki . Co to może być ??
Witam,,,mam Problem ze wrzucaniem biegow ,obojetniego jakiego przy zimnym silniku,, mam takie uczucie jakby w szkrzynce biegow byl rostopiony asfalt a nie olej..... po przejechaniu okolo 20 km.skrzynka pracuje jak nowa,,biegi mozna wrzucac dwoma palcami,,,,,,, przypominam ze sprzeglo jest nowe...
C8 po wymianie linek wybieraka i zalaniu skrzyni olejem nie wchodzi 4 bieg, proszę o jakieś porady