"Bardzo dobry mechanik widać że sie zna i co najważniejsze nie drogo. Polecam",
Dario, Ford Focus
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam mam pytanie wybija mi czasem biegi. Czyli nie wchodzą może wiecie jaka jest przyczyna, z góry dziękuję za odpowiedź .