"Dobrze wykonana praca przy moim zadbanym, ale już starym Oplu.
W połowie marca miałem przegląd samochodu na stacji kontroli pojazdów gdzie dowiedziałem się o 2 poważniejszych naprawach. Przewody hamulcowe tzw. sztywne z tyłu, prawa i lewa strona do wymiany oraz wyciek oleju ale nie wiedziałem czy z wału czy ze skrzyni czy z silnika (pracownik...",
m@®!0, Opel Vectra
"Mili fachowcy, wszystko wytłumaczyć myślę że można śmiało oddać samochód do naprawy",
Robert, Citroen c3
"Bardzo fachowa obsługa. Wszystkie naprawy sprawnie zostały wykonane.Uczciwosc to cecha która u mnie decyduje o wyborze warsztatu.Mechanicy sympatyczni",
Iza , Citroen
Specjalizujemy się w remontach i regeneracji silników oraz głowic. Działamy na polskim rynku od 1991 roku – ponad 30 lat doświadczenia przekłada się na najwyższą jakość każdej naprawy. W trakcie regeneracji i budowy silnika wymieniamy wszystkie...
Wykonujemy diagnostykę silników wszystkich marek Naprawy elektryczne i mechaniczne pojazdów Jednocześnie specjalizujemy się w samochodach francuskich ZAPRASZAMY 797-999-190
"Uczciwie mogę polecić każdemu Pana Kamila (zna się na robocie) nie naciąga mówi wprost co jest z samochodem same plusy! Z samochodem podjechałem przy kupnie w celu sprawdzenia - podłączenie do kompa (pełna profeska :) ) oględziny pojazdu, wjazd na kanał - przegląd (rady bezcenne) nawet sprzedający był pod wrażeniem.
Jeżeli bym miał bliżej...",
Tomek, Citroen C4 1.6 VTI
"Znakomita i niezwykle miła obsługa. Pełen profesjonalizm wykonywanych usług, szeroka znajomość branży. Przydatne porady i doradztwo w eksploatacji pojazdu. Gorąco polecam z czystym sumieniem :)",
Bastek, Renault Scenic II
"Warsztat godny polecenia. Pozostawiłam swój samochód do naprawy. Pojawiła się głośna praca skrzyni biegów. Panowie poradzili sobie z usterką bardzo szybko. Jestem bardzo zadowolona z usługi którą wykonali. Szczerze polecam ten warsztat.",
Klaudia, Toyota Auris
"witam...powiem tylko tyle....autko hula jak ta lala jestem bardzo zadowolony szybka i sprawna naprawa....a pan Michał jest solidną marką który liczy się z klientem a koszty nie wygórowane ....polecam..",
klient
Nasza firma prowadzi działalność gospodarczą z zakresu naprawy samochodów osobowych i dostawczych. Specjalizujemy się w naprawie samochodów Audi, VW, Skoda i Seat, obsługujemy również inne marki samochodów. Dla naszych klientów posiadamy...
"Wymiana filtra paliwa odbyła się sprawnie i szybko . Cena ok. ",
Dari, Citroen C4 Picasso 1.6 HDi 2007
"Polecam, wymienili mi olej z fiotrem w 30 minut, można płacić kartą i daje paragon. Serdecznie polecam ",
Zadowolony , Citroen C3 1.2 pure tech 2019
"Szybko sprawnie i profesjonalne podejscie do klienta
Polecam !!!",
Sebastian, Citroen C5
"Potrzebowałem skrzyni do swojego Citroena C5.....myślałem że zakup jest prosty....na allegro kupiłem "pewniaka" i okazało że się że po pierwsze skrzynia ma inne przełożenia a po drugie huczy....Dopiero Panowie w BCS uświadomili mnie że są różne skrzynie z różnymi przełożeniami. Poinformowali gdzie i jak zdobyć symbol (dziecinnie prosta sprawa),...",
Zadowolony Klient, Citroen C5 2,0 benzyna 2001 rok
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Citroen C5 1.6HDI 2001 problem ze skrzynią półautomatyczną. Przy zmianie biegu z dwójki na jedynkę słychać lekki chrobot. Pojawia się błąd skrzyni biegów jednak nie zawsze. Bieg wsteczny raz działa, raz nie, czasem wystarczy zgasić i odpalić ponownie.
Witam , mam awarie sprzęgła i biegów , trochę dziwna bo normalnie działała cały dzień ,podjechałam na parking i chce cofać naciskam na sprzęgło a ono nie odskakuje i nie mogę wrzucić biegu,żadnego. Najdziwniejsze jest w tym że komputer nie pokazuj żadnej usterki . Co to może być ??
Witam,,,mam Problem ze wrzucaniem biegow ,obojetniego jakiego przy zimnym silniku,, mam takie uczucie jakby w szkrzynce biegow byl rostopiony asfalt a nie olej..... po przejechaniu okolo 20 km.skrzynka pracuje jak nowa,,biegi mozna wrzucac dwoma palcami,,,,,,, przypominam ze sprzeglo jest nowe...
C8 po wymianie linek wybieraka i zalaniu skrzyni olejem nie wchodzi 4 bieg, proszę o jakieś porady