POWRÓT

Naprawa manualnych skrzyń biegów Opel Ostróda

Filtry

  • "Może nie mam porównania do pozostałych warsztatów w Ostródzie, ponieważ jestem z województwa Podlaskiego i gdyby nie moja głupota przez, którą rozwaliłem misę olejową na torach to pewnie nigdy nie skorzystałbym z usług tego warsztatu, ale uważam, że warsztat i ludzie którzy w nim pracują są w 100% godni polecenia. Była niedziela popołudniu,...",
    Chilek, Audi A6 C5 Avant 1.9TDI 131KM

    Warsztat nie udostępnia kalendarza online.
    Warsztat nie udostępnia kalendarza online.
  • "serdecznie polecam szybka i solidna naprawa sprzęgła oraz zawieszenia niedrogie części , szybka naprawa na pewno wrócę w razie potrzeby ",
    daria boroń, opel vectra c

    Warsztat nie udostępnia kalendarza online.
    Warsztat nie udostępnia kalendarza online.
  • "Polecam jak najbardziej! Wszystko poszło szybko i sprawnie, a co najważniejsze przemiła obsługa",
    Ania, Opel Corsa

    Warsztat nie udostępnia kalendarza online.
    Warsztat nie udostępnia kalendarza online.
Nie znalazłeś wizytówki swojego warsztatu? Utwórz go teraz »
<>

Porady mechaników

Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.

ZAPYTAJ MECHANIKA

astra h 1.4 /90KM 2006r: sprzęgło astra h

Witam Astra h 1.4 /90KM problem ze sprzęgłem pedał brał dopiero pod koniec wciskania Po wymianie pompki jest ok ale zdarza sie że pedał nie wraca do swojej pozycji po wciśnięciu i zostaje w połowie Dopiero po podciągnięciu go do góry ręką lub nogą działa dalej przez jakiś czas mam pytanie...

Odpowiedzi (1)

Opel Astra 2012 3 generacja: biegi 1ka i 2ka cieżko wchodą

Mam kłopot z włączaniem 1ki i 2ki. Jedynka wchodzi rzadko za pierwszym razem z reguły wymaga to kilku prób, Natomiast 2ka przy szybszej zmianie biegów tak jakby "zgrzyta". Jakby tryby nie dość precyzyjnie się ustawiły wobec siebie. Mam nowe sprzęgło i nowy olej w skrzyni biegów. Czyżby kończyła...

Odpowiedzi (5)

Opel insignia 2009 1.8 benzyna: Problem z biegami opel insignia

Mam problem z biegami opel insignia 2009 1.8 bezyna.. Co jakis czas zdarza sie ze nagle gdy chce zaparkowac nie moge wrzucic wstecznego, nie ma zgrzytu nie pomaga pompowanie sprzegla, po prostu trzeba na sile wzucic bieg... wsteczny wrzucony potem na 1 pojawia sie problem z 1 nie mozna...

Odpowiedzi (1)

Opel zafira 2006: Pierwszy bieg nie wchodzi

Co to może być jak nie wchodzi mi pierwszy bieg? Na początku ciężko wchodził.

Odpowiedzi (3)