"Wymienione wtryski i zrobiona kalibracja w Mazda6 2005 rok 2,0 CITD w Ostródzie nie mogłem nigdzie zrobić kalibracji",
Adam, Mazda6
"Świetny warsztat, naprawiają moje auta zarówno nowe (volvo xc70 2010), jak i stare (nissan almera n15 1999) i co ważne do wszystkich aut mają oprogramowanie do komputera co nie jest powszechne. Poza tym każdą usterkę umieją naprawić i nie jak w serwisach przy salonach, od razu cała część do wymiany tylko potrafią to taniej naprawić.",
lukasz